Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pociągiem do Jabłowa
#1
Cytat:Przejazd szynobusem serii SA101 linią D29-243 na odcinku Starogard Gdański -Jabłowo. Impreza organizowana przez firmę Trip&Travel Polska
Zapraszamy wszystkich chętnych na odbycie sentymentalnej podróży po nieczynnej linii.
W trakcie imprezy przewidziane są liczne fotostopy.

Wyjazd ze Starogardu ok godziny 12.
Dokładny rozkład będzie znany w styczniu 2016


http://www.facebook.com/pages/Poci%C4%8 ... 8421743805
Odpowiedz

#2
Drogo trochę... 16km za 50zł, gdzie za 42km Tuchola-Pruszcz Bagienica płacimy 25zł...
tak, wiem, że pociągi specjalne typowo pod miłośników do najtańszych nie należą.
Odpowiedz

#3
Być może cena się zmieni,lecz zależy to od organizatorów . Fajnie byłoby gdyby jechał Ganz zamiast puszki tj SA101 Smile
Odpowiedz

#4
Cena faktycznie nie zachęca - z Wolsztyna do Poznania Głównego (ponad 70 km) z Turkolem jedziemy za 39 zł - i to parowozem - więc różnica jest. A co do Ganza - pamiętajmy że SA101 to już też zabytek - tylko 20 lat młodszy i jeśli o nie nie zadbamy to szybko znikną - jest ich tylko kilka sztuk - SN61 było 250 i zostały dwie na chodzie + dwa zimne eksponaty.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
sm31-131, Nie neguje że SA101/102 nie jest zabytkiem, sam je lubie Smile
Ale jak pisałem może cena się zmieni.

Dla informacji linia D29-243 została zdemontowana do Skórcza,wiec to ostatnia możliwość zaliczenia tej linii.
Odpowiedz

#6
Ja uatrakcyjniłbym nieco tą imprezę, sam przejazd do Jabłowa mimo wielu walorów może nie być wystarczająco atrakcyjny. Może wyjazd z Tczewa na Zająca i stamtąd do Jabłowa. Tak opcja zdecydowanie zwiększa pole manewru Smile
Odpowiedz

#7
przem710, Całkiem dobra koncepcja Smile razem z organizatorem przemyślą tą sprawę Smile
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.