Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkopolski ZPR
#1
Witam, mam pytanie. Czy można się tutaj dowiedzieć jakie konkretne połączenia obsługuje wielkopolski ZPR?

Zakładam wątek:
http://www.forumkolejowe.pl/6990,225.htm#127895
Odpowiedz

#2
Czy o to chodzi?

ZPR WLKP

a z tym założonym wątkiem to o co chodzi? Bo link do rozkładu jazdy 2015-2016 prowadzi.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#3
Oczywiście że nie to. Po prostu chciałbym wiedzieć jakie relację i w jakich godzinach obsługuje ZPR Wlkp.
Odpowiedz

#4
Albo nie rozumiem skrótu, albo nie rozumiem czego potrzebujesz...
W załącznikach - w linku który podałem - masz podane rozkłady na konkretne trasy i konkretne godziny.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
Piotr5286 napisał(a):Oczywiście że nie to. Po prostu chciałbym wiedzieć jakie relację i w jakich godzinach obsługuje ZPR Wlkp.
Poznań - Piła/Kołobrzeg/Koszalin
Poznań - Ostrów Wlkp - Kluczbork/Łódź
Poznań - Leszno
Poznań - Wrocław (na spółkę z DZPR)
Poznań - Krzyż
Odpowiedz

#6
Adams napisał(a):Poznań - Piła/Kołobrzeg/Koszalin
Poznań - Ostrów Wlkp - Kluczbork/Łódź
Poznań - Leszno
Poznań - Wrocław (na spółkę z DZPR)
Poznań - Krzyż

Tyle to wiem, chciałbym wiedzieć które godziny.
A Poznań - Piła/Kosz./Koł razem z Zachodniopomorskimi PR.
Poznań - Ostrów - Łódź razem z Łódzkimi PR.
Odpowiedz

#7
Pomoże ktoś?
Odpowiedz

#8
Poznań -> Kołobrzeg poc. 78441 przeważnie ED72 przechodzi na 87442
Kołobrzeg -> Poznań poc. 87442 przeważnie ED72, przechodzi z 78441
Poznań -> Koszalin poc. 78453
Poznań -> Koszalin poc. 78451 (soboty), przechodzi na 87452
Koszalin -> Poznań poc. 87452 (niedziele)
Koszalin -> Poznań poc. 87454
Odpowiedz

#9
Dziękuje! ;-) A posiada Pan jeszcze inne kierunki?
Odpowiedz

#10
Z Wielkopolski nie, poza tym że od II połowy listopada przejmują obieg od Zach-pomu 78445 14:33 Poznań -> Kołobrzeg i 87320 8:00 Kołobrzeg -> Poznań w związku z wejściem do eksploatacji EN57AL-21xx
Odpowiedz

#11
arctodus1111 napisał(a):przechodzi na 87452
Nie znalazłem takiego pociągu

arctodus1111 napisał(a):przeważnie ED72 przechodzi na 87442
Czyli że jedzie ED z ZachodnioPomorskiego i wraca jako wlkp?
Odpowiedz

#12
Mam pytanie do mających wiedzę. Otóż bardzo często korzystam z po Ligowiec. Dlaczego na trasie do Gniezna i z powrotem w Ligowcu nie zatrzymują się pociągi PR ? W szczególności chodzi mi o weekendy gdzie są kilkugodzinne przerwy w kursowaniu KW. I jest to jedyny przystanek na którym PRy się nie zatrzymują. Rozumiem, że jakaś umowa, ustalenia są ale jaki może być powód ?
Pozdrawiam
Odpowiedz

#13
Prawdopodobnie w Ligowcu, co zauważyłem jest bardzo charakterystyczne dla tego typu miejscowości, kursuje komunikacja podmiejska i przez to (czego nie rozumiem, gdyż czasami częstotliwość kursowania jest podobna do pociągów) dużo osób korzysta własnie z niej wobec tego po prostu mało osób na niej wsiada i nie opłaca się na niej zatrzymywać.

A dlaczego pociągi PR ? Hmm sam bym chciał wiedzieć co roi się w głowie Pana Krigera :->
...
Odpowiedz

#14
Krzyż-Piła/Chojnice przecież jeszcze.
Odpowiedz

#15
Lubuszanin napisał(a):Prawdopodobnie w Ligowcu, co zauważyłem jest bardzo charakterystyczne dla tego typu miejscowości, kursuje komunikacja podmiejska i przez to (czego nie rozumiem, gdyż czasami częstotliwość kursowania jest podobna do pociągów) dużo osób korzysta własnie z niej wobec tego po prostu mało osób na niej wsiada i nie opłaca się na niej zatrzymywać.

A dlaczego pociągi PR ? Hmm sam bym chciał wiedzieć co roi się w głowie Pana Krigera :->

Jest jeszcze możliwość, że KW się tam zatrzymują, dlatego też PR-y pomijają Ligowiec i Promno żeby mieć czas zbliżony na trasie Poznań-Gniezno do KW.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plan Transportowy Wielkopolski, czyli o mordowaniu linii kolejowych syrenka 13 5 345 02.04.2015, 09:42
Ostatni post: masovian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.