Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stuki - klekot w Pendolino
#1
Mam pytanie. Ostatnio pierwszy raz jechałem tzw.Pendolino i siedziałem tuż przy wyjściu nad wózkiem i podczas całej jazdy coś klekotało pukało w samym pociągu przy każdej prędkości. Macie podobne doświadczenia co to było?
Odpowiedz

#2
Czasem sprężarka się załączy i rzęzi jak w gagarinie.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Ja bym się chyba wystraszył, bo katastrofa w Eschede zaczęła się właśnie od stuków-puków (podobno)...
Choć pewnie nie ma się czego bać.
Jaro

Odpowiedz

#4
Tamten wypadek zaczął się od pychy niemieckich inżynierów, Pendolino ma koła monoblokowe.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
blacky6 napisał(a):Mam pytanie. Ostatnio pierwszy raz jechałem tzw.Pendolino i siedziałem tuż przy wyjściu nad wózkiem i podczas całej jazdy coś klekotało pukało w samym pociągu przy każdej prędkości. Macie podobne doświadczenia co to było?

Po prostu zawieszenie pracuje. W każdym pojeździe to słychać mniej lub bardziej, przy mniejszej lub większej prędkości. W Pendolino to faktycznie słychać.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Alstom] ETR 610 Pendolino PKP Intercity TOMEKKOT 803 215 062 26.05.2017, 06:18
Ostatni post: masovian
  Pytanie pendolino - przedział kondutkorski ziemowit97 12 5 865 08.06.2016, 08:58
Ostatni post: DamianT
  Pendolino w Europie i na świecie pitagoras23 1 2 814 03.11.2013, 19:20
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.