Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję porady...
#46
To przede wszystkim poprawia sprawność działania urządzenia. Mój Nexus 4 do tej pory działa bardzo szybko, mając czystego Androida 5.1.1. A to sprzęt z przed 3 lat. I działa sprawniej niż wiele późniejszych telefonów z półki teoretycznie wyższej. Zwłaszcza od Samsungów przygniecionych TouchWizem...
Odpowiedz

#47
Jaki polecacie program pełniący funkcję drukarki PDF dla pakietu Office XP i Opery/Chrome.
Zależy mi na prostocie oraz braku syfu instalowanego w tle typu: reklama, dodatkowe programiki.
Chyba, że jest dodatkowe rozszerzenie (do opcji Zapisz) tylko do pakietu Office XP?
Odpowiedz

#48
pasqudek, jeśli to nie są jakieś poważnie tajne dokumenty, to można też skorzystać z serwisów online (w sensie zapisać w formacie .doc i online skonwertować do PDF... wpisz "doc to pdf" w google). Bez instalowania żadnych programów i automatycznie.
Odpowiedz

#49
pasqudek napisał(a):Jaki polecacie program pełniący funkcję drukarki PDF dla pakietu Office XP i Opery/Chrome.
Zależy mi na prostocie oraz braku syfu instalowanego w tle typu: reklama, dodatkowe programiki.
Chyba, że jest dodatkowe rozszerzenie (do opcji Zapisz) tylko do pakietu Office XP?

PDF Creator tyle, że nie najnowsza wersja. A tak w ogóle w sieci da się przekonwertować, jak to pisał przedmówca.
Odpowiedz

#50
KlimaT, czasami tak coś przekonwertuję. ale dzięki Wink
masovian, tylko ten program?
Odpowiedz

#51
Jest jeszcze primo PDF(jak dobrze zainstalujesz to bez reklam) który dobrze sobie radzi(ja używam na co dzień). Jest też PDF Architect. Zapisz do PDF jako opcja(któraś paczka KB była potrzebna) był dopiero od Office 2003 a od 2007 wszedł na stałe. Programy które podałem instalują się jako drukarka więc możesz z nich korzystać w każdym programie który ma opcję wydruku.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#52
Jak dobrze zainstaluje? To maja dodatkowa opcje: reklamy?
Odpowiedz

#53
Ja używam po prostu Open Office. Pięknie tworzy pdf-y.
Odpowiedz

#54
pasqudek napisał(a):Jak dobrze zainstaluje? To maja dodatkowa opcje: reklamy?

Wiele programów mają domyślne opcje wciskania innego dziadostwa w tym reklam. Cały myk polega na instalowanniu niedomyślnym i braku zgody przy tym niedomyślnym instalowaniu na dodatkowe badziewie.
Odpowiedz

#55
dzięki
A jeszcze chciałem zapytać. Kto odblokowuje radio-stop w loku?
Czy zawsze:
- po uruchomieniu musi pojawić się komisja?
- jak nie zbije się czuwaka włącza się radio-stop?
Odpowiedz

#56
Po uruchomieniu radio-stop nie trzeba komisji. Setki razy włącza się on przypadkowo na przykład po użyciu selektywnego albo "sam z siebie". Jak się nie zbije czuwaka to zrywa powietrze tylko na maszynie, na której czuwaka nie zbijesz. Odblokowanie radio-stopu polega na wyłączeniu i włączeniu radia.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#57
Rozumię.
Czy w każdym (lub większości loków) podobnie uruchamia się radio-stop?
Jaki jest faktycznie zasięg działania?
Odpowiedz

#58
Uruchomienie RS zależy od typu radiotelefonu. Zasięg działania jest taki sam jak zasięg radia-czyli de facto nieprzewidywalny.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#59
Dziekuje za informacje.
Odpowiedz

#60
Pomórzcie...

Wspominałem na początku wątku o tym że sam chciałbym kupić nowego smartfona i znalazłem telefon Kruger&Matz MOVE2 w cenie poniżej 300 zł. Telefon potrzebuję (oprócz podstaw typu telefon, sms) tylko do poczty, systemu zgłoszeń w swojej firmie(opartego o www) oraz 2 apek sprawdzających moje serwery(chodziły już na starym HTC Wildfire) i stron www - np. forum :-). I teraz moje pytanie, a raczej dwa - czy ktoś może ma ten telefon i może powiedzieć jak się sprawuje a drugie czy ktoś zna firmę Kruger&Matz z produkcji telefonów i może coś o ich wykonaniu powiedzieć lub np o ich serwisie gwarancyjnym?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję waszej pomocy! FB! Deepdelver 11 4 000 27.10.2015, 13:14
Ostatni post: Son.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.