Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję porady...
#76
Son., No i co z tego, że jest Microsoft? :-> Nadal na rynku są Nokie Lumia ;-)
Odpowiedz

#77
No i co, kupisz telefon który nie ma już wsparcia producenta od strony oprogramowania? Ja to już przerabiałem (dzięki, HTC i Sony). Zresztą... jakość oprogramowania na Lumiach teraz woła o pomstę, co przyznaje (choć nie wprost) zdaje się sam MS.
Odpowiedz

#78
Son., Do tej pory mam 14-15 telefon. Tylko 2 razy aktualizowałem soft na własną prośbę. Więc wsparcie oprogramowania nie potrzebuję i nie potrzebowałem. Android nie woła o pomstę?

Więc jaki polecacie telefon/smartfon do kwoty 250-300 złotych?
W miarę możliwości bez androida.
Odpowiedz

#79
pasqudek napisał(a):Son., Do tej pory mam 14-15 telefon. Tylko 2 razy aktualizowałem soft na własną prośbę. Więc wsparcie oprogramowania nie potrzebuję i nie potrzebowałem. Android nie woła o pomstę?

Więc jaki polecacie telefon/smartfon do kwoty 250-300 złotych?
W miarę możliwości bez androida.

Ależ Android również woła o pomstę. Wszędzie, poza modelami Motoroli (świetna moto g 3 generacji) i poza Nexusami, aktualizowanymi bezpośrednio przez Google. Dlatego zrezygnowałem zarówno z Lumii (używałem jako zastępczy) jak i z Androida. Różnica między Androidem a Windows Phone? Przy równie beznadziejnych aktualizacjach oprogramowania przynajmniej Android ma jakiś wybór aplikacji...

PS do 300zł to niekoniecznie, ale sprzedałem chwilę temu używane (ale nie zużyte) Moto G i Nexusa 4 za 400zł. Z nowych - patrz na Huawei.
Odpowiedz

#80
Chetnie wyslucham tez opinii innych uzytkownikow.
Son., Huawei jakos nie przemawia do mnie. Tak samo jak inne tego typu firemki.
Odpowiedz

#81
Ta „firemka” została wybrana przez Google na producenta najnowszego Nexusa 6P. A ich produkty pod marką własną należą do najlepszych w swojej klasie.

Pomijam już, że większość infrastruktury naszych operatorów chodzi na ich sprzęcie Smile
Odpowiedz

#82
Son., Ale w dalszej i bliższej okolicy nikt nie serwisuje Huawei Tongue
Odpowiedz

#83
Gdybym nie pracował w branży, to bym może uwierzył. A tak to jedynie mogę powiedzieć, że nie chciało ci się poświęcić 20 sekund na skorzystanie z Google. W dobie serwisów D2D ich bliskość jest bez znaczenia; możesz też zawsze oddać do punktu w którym kupujesz.

http://consumer.huawei.com/pl/support/s ... /index.htm
Odpowiedz

#84
Son., Czy napisalem o telefonie na gwarancji (i tym samym D2D) lub z salonu/sklepu?
Dam Ci przyklad. Do serwisu Huawei mam 70-80 i 300 km, w jedna strone. Samsung/Microsoft sa 2 w promieniu 50 km, LG min. 1
Odpowiedz

#85
Ty chyba naprawdę nie potrafisz obsługiwać Google...

http://www.ccsonline.pl/index.php?optio ... &Itemid=63
http://www.regenersis.pl/znajdz-serwis.html

Jakoś jestem przekonany, że znajdziesz punkt serwisowy bliżej niż 300km od miejsca zamieszkania. Pomijam, że wysłać kurierem można i serwis niegwarancyjny (koszt circa 15zł, chyba przeżyjesz).
Odpowiedz

#86
Nadal czekam na opinie w sprawie Lumii. Jakie polecacie telefony w kwocie do 300 zl?
Son., A Ty co tak uczepiles sie tak tych napraw gwarancyjnych?
Odpowiedz

#87
pasqudek napisał(a):Nadal czekam na opinie w sprawie Lumii. Jakie polecacie telefony w kwocie do 300 zl?
Son., A Ty co tak uczepiles sie tak tych napraw gwarancyjnych?

Ja się uczepiłem? Big Grin Temat serwisu zacząłeś ty. Opowiadając bzdury, więc je sprostowałem.

Napiszę też jeszcze raz, wyraźnie: Lumię, zwłaszcza starszą, kupić dziś może albo szaleniec, albo osoba nie potrzebująca smartfona.
Odpowiedz

#88
Son., Polecasz Huawei, bo widocznie malo ich naprawiasz. A ja poza 3 telefonami mialem Nokie do ktorych jestem przekonany. Gdybym chcial telefon to wybralbym np. Nokie 3310. Dojazd tanszy niz kurier...
Odpowiedz

#89
pasqudek napisał(a):Son., Polecasz Huawei, bo widocznie malo ich naprawiasz. A ja poza 3 telefonami mialem Nokie do ktorych jestem przekonany. Gdybym chcial telefon to wybralbym np. Nokie 3310. Dojazd tanszy niz kurier...

1. Ja nie naprawiam, ja sprzedaję. W naprawach pośredniczę co najwyżej - a że za kontaktami z serwisem nie przepadam to rzeczywiście polecam to, co daje szansę na bezawaryjną pracę. Statystyka serwisowa tańszych Nokii jest bezlitosna - od czasów E52 pada ten sprzęt jak muchy.

2. Dojazd tańszy niż kurier? No to policzmy... Jedziesz zawieźć telefon, wracasz do domu. Jedziesz odebrać telefon, wracasz do domu. 4 kursy, razy x km razy y minut które na to tracisz. Nie wiem czym jeździsz, ale kurier to 10-15zł. Kurierem wysyłasz raz, do serwisu. Serwis zwykle odsyła naprawiony sprzęt na swój koszt. Wezwanie kuriera to 3 minuty.
Odpowiedz

#90
Son., Szkoda, ze jeszcze bardziej niszowych aparatow nie kaza Wam polecac.
Regenersis nie ma dobrej opinii. Srodki publicznego transportu pobieraja rozna kwote. Bus - 4 przejazdy za 10 zl, pociag - 8 zl.
Popracuj sobie na magazynie/sortowni firmy kurierskiej.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję waszej pomocy! FB! Deepdelver 11 4 074 27.10.2015, 13:14
Ostatni post: Son.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.