Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję porady...
#61
Ja kupiłem miesiąc temu Philipsa S309 za 269 PLN. Dobry i sprawny sprzęt, zwłaszcza jak na swoją cenę, ale i tak uważam, że za parę lat o smartfonach w takiej formie zapomnimy, bo są niepraktyczne.
Jaro

Odpowiedz

#62
Ja właśnie się pozbyłem tego telefonu (Move 2). Porażka, bateria nie wytrzymuje doby, trzy awarie w ciągu roku. Serwis jest ok, door-to-door. Poza tym telefon się wiesza nie wiadomo z jakiego powodu, Przede wszystkim ma za mało RAM-u. Lepiej kup coś z myPhona, mam Lunę i na razie nie narzekam.

EDIT: Dodam, że Move 2 gubi zasięg w najmniej oczekiwanym momencie i odzyskuje dopiero po restarcie.

Pozdrawiam
Odpowiedz

#63
Dzięki, w pełni profesjonalna odpowiedź :-). A Lunę jak długo masz?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#64
Lunę mam 2 miesiące, więc o awaryjności wiele nie powiem. Niemniej od razu widać lepszą jakość wykonania, nigdy się jeszcze nie zawiesił, bateria do dwóch dni przy intensywnym użytkowaniu na dwóch SIM-kach. Zresztą przetestowałem go dość intensywnie (co jako były inżynier serwisu Nokii raczej potrafię) i nie znalazłem wad. Podpowiem tylko, że nie bierz nic poniżej 1 GB RAM, nowe Androidy mniej nie wytrzymują.
Odpowiedz

#65
Prawda, mój Philips ma 1GB i chodzi sprawnie, ale zdarza się mu raz dziennie chwilę przysnąć przy większym obciążeniu.
Jaro

Odpowiedz

#66
ET40, A zmiana systemu operacyjnego lub wgranie innej wersji nie poprawi stabilności?
Odpowiedz

#67
Jeżeli to się stanie uciążliwe, to pomyślę o tym. Ale na razie jest w porządku, jak mam w tle kilka procesów to na chwilę się zatnie i za pół sekundy chodzi normalnie. W Plants vs. Zombies nie tnie nawet na levelach, gdzie chmara zombiaków sięga 1/3 ekranu Tongue. Więc ten 1GB wystarczy. Ale to chyba rzeczywiście minimum, jeżeli rozmawiamy o wygodnym użytkowaniu.
Jaro

Odpowiedz

#68
ET40, Ty masz go używać, a nie dobijać procesami ;-D
Odpowiedz

#69
Jeśli chce ktoś coś tańszego, to warto spojrzeć na produkty chińskie. OK, wiem, że wszystko jest z Chin, ale na przykład Meizu M2 to smartfon typowo chiński Wink Za inny smartfon podobnej klasy bardziej znanej marki zapłacimy o wiele więcej.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#70
Huawei, Xiaomi, Meizu - to rasowe i godne polecenia chińczyki. Można też spojrzeć na używki - sprzedałem w piątek LG Nexusa 4 za 400zł i szczerze mówiąc w podobnej cenie trudno by było o podobną specyfikację Smile
Odpowiedz

#71
Są jeszcze jakieś smartfony produkowane w Europie lub Ameryce (niekoniecznie nawet północnej)?
Jaro

Odpowiedz

#72
ET40 napisał(a):Są jeszcze jakieś smartfony produkowane w Europie lub Ameryce (niekoniecznie nawet północnej)?

Szczerze mówiąc nie wiem. Ale mój Nexus był produkcji koreańskiej a nie chińskiej Smile
Odpowiedz

#73
A co sądzicie o Nokiach Lumia?
Odpowiedz

#74
pasqudek, przygotuj się przede wszystkim że producenci aplikacji konsekwentnie olewają lumie. To największy minus tych telefonów.
Odpowiedz

#75
pasqudek napisał(a):A co sądzicie o Nokiach Lumia?

Nie ma już Nokia Lumia. Jest Microsoft Lumia. Jeszcze. Bo zaraz i z tą linią koniec - będzie Surface Phone, ale NAWET TA będzie całkowicie niszowa i dla fanatyków.

Lumię kupi obecnie tylko wielki fan albo szaleniec Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję waszej pomocy! FB! Deepdelver 11 4 075 27.10.2015, 13:14
Ostatni post: Son.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.