Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję porady...
#16
Androidowe nowości od Huawei czy LG można dostać w cenie od około 350zł. Ewnetualnie używana Motorola Moto G też się w tej cenie znaleźć. Tego natomiast co dostaniesz w cenach niższych się wystrzegaj - zemści się na tobie taki zakup srodze.
Odpowiedz

#17
Wiesz, najchętniej to bym w ogóle nie inwestował w smartfon, tylko kupił zwykły telefon z nieco rozszerzonymi funkcjami, jakąś Nokię 225 czy coś w tym guście. No ale na Javę aplikacji już chyba nie ma, a standardowych telefonów z 3G (internet) to w ogóle ze świecą szukać...
Jaro

Odpowiedz

#18
Jestem w stanie cię zrozumieć. Niemniej faktycznie nie masz wyboru. A jak już musisz mieć smartfona to chociaż weź takiego, który nie będzie od pierwszego dnia usiłował cię przekonać, że popełniłeś poważny błąd. Smartfon potrafi być użyteczny, ale to w pierwszej kolejności musi nie przeszkadzać.
Odpowiedz

#19
Może najlepiej poczekać aż pojawią się zleżakowane Nokie 301. 2 lata temu żałowałem, że jej nie kupiłem, kiedy miałem do wyboru właśnie ją i inny model, który zdążył mi się już rozwalić.
Jaro

Odpowiedz

#20
Jak dla mnie nieporozumienie, ale przecież nie będę świata zbawiał Smile
Odpowiedz

#21
Korzystałeś z tego modelu?
Jaro

Odpowiedz

#22
Nie. Sprzedawałem ten model ;>
Odpowiedz

#23
I co z nim jest nie tak?
Jaro

Odpowiedz

#24
To samo co było z większością Nokii z okresu schyłkowego - wysoka awaryjność, częściowo spowodowana pisanym na odczep się oprogramowaniem.
Odpowiedz

#25
schyłkowego?;-)
Rzeczywiście, wielkiej popularności 301 nie zdobyła. Ale jeżeli chodzi o stosunek ceny i wyposażenia, dla mnie ma prawie 100% dopasowania, zwłaszcza w wersji dual.
Jaro

Odpowiedz

#26
Tak, schyłkowego. To ten okres, kiedy Nokia przynosiła poważne straty i usiłowała ratować się za wszelką cenę promując smartfony z serii Lumia, ubijając jednocześnie wszelkie sensowne własne pomysły. Co, jak wiadomo, skończyło się sprzedażą działu mobile Microsoftowi.

Wiesz, ja naprawdę nie chcę cię zniechęcać na siłę. W końcu nawet z Manty i GoClevera można trafić sztukę która przypadkowo popracuje dłużej niż pół roku bez awarii.
Tylko żebyś nie narzekał, kiedy w tej cudownej Nokii z demobilu zaczną padać przyciski, oprogramowanie zgubi trzeci raz w ciągu miesiąca całą książkę adresową, rozmówca nie będzie cię słyszał, a głośnik będzie chrypiał jak stary patefon Tongue
Odpowiedz

#27
Naprawdę jest aż tak źle z Nokią?
Wiedziałem, że Nokia w ostatnich latach to już nie ta Nokia sprzed lat, ale jednak nadal ta nazwa kojarzy się, przynajmniej mnie, z jakością przynajmniej powyżej średniej. Choć najlepsze doświadczenia mam z Samsungiem, miałem 2 modele: jeden typu "slider", ten się rozwalił po 2 latach naprawdę skandalicznego traktowania ;-) (poszła taśma), drugi to zwykły, prosty batonik, który działa do dziś, leży w szafie i czeka na lepsze czasy Smile
Ciekawe jaki wpływ na jakość Nokii miało przeniesienie produkcji z Europy do Azji...
Jaro

Odpowiedz

#28
Niestety, u schyłku przyzwoitą jakość miały wyłącznie telefony z serii Lumia (a i tu w tańszych modelach w rodzaju Lumii 520 często padały przyciski). Przeniesienie produkcji nie miało większego wpływu, problemy występowały tak samo w wersjach produkowanych w Europie.

PS chcesz telefonu opancerzonego za niewielkie pieniądze to popatrz na CAT B25 - niewiele umie, ale znosi tęgie baty.
Odpowiedz

#29
O tym też myślałem, bo pracę mam jaką mam i w niej telefon jest narażony na uszkodzenia. Więc drogiego telefonu w ogóle bym pewnie nie brał do pracy, a obecnie mam taniochę za 60 PLN, więc w sumie mam w d. czy mi spadnie, zarysuje się, zapyli czy zamoknie Wink. No ale wiele to to nie potrafi, generalnie jeszcze mniej niż ten CAT.
Jeszcze o czymś takim myślałem: http://allegro.pl/discovery-v5-nowosc-2 ... 35908.html
Jaro

Odpowiedz

#30
Android z rozdzielczością 320x480 i 256MB RAM? Ty naprawdę chcesz się zniechęcić do smartfonów Smile

W skrócie: to będzie z najwyższym trudem działać, dowolny program, nawet systemowy, do dzwonienia, będzie uruchamiał się wieki. Nie będzie dostępu do większości nowszych programów ze sklepu Play, zresztą nawet jeśli doinstalujesz plik ręcznie, to i tak zapewne nie będzie działać.

Podpowiedź: najniższe akceptowalne parametry smartfona na Androidzie to rozdzielczość 480x800 i 512MB RAM. A jeszcze lepiej, żeby pamięci było 1GB lub więcej.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję waszej pomocy! FB! Deepdelver 11 4 075 27.10.2015, 13:14
Ostatni post: Son.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.