Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieraczek.pl - problem!
#1
W piątek o serwisu Pobieraczek.pl dostałem przedsądowe wezwanie do zapłaty. Czy grozi mi wezwanie do sądu? Ja już nie wiem co mam robić no i weźcie pod uwagę mój wiek! Proszę o jak najszybszą pomoc!!! :-(

#2
Dałeś się wrobić. Ten pobieraczek to oszustwo i wyłudzanie pieniedzy. W regulaminie informacja że trzeba płacić jest dopiero gdzieś schowana. wyszuka się ją jak ktoś czyta cał ten regulamin, a zajmuje to prawie 2 godziny. Był program w Expressie Reporterów o tym. Co mozesz zrobić? Sądem moga Cię straszyć, oni tak zawsze robią. Skonatktuj się taką panią co pomaga rozwiązać ten problem (poszukaj sobie adres). Możesz też ich postraszyć że rodzice zgłosza to na policję, że chce sie od nieletniego wyłudzić pieniądze. Ogólnie to jesteś w kropce. Masz anuczkę że nie przy rejestracji nie powinno się podawać swoich danych, a regulaminy czytać. Jeśli coś jest niejasnego-odpuścić sobie.
...

#3
http://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... ek-pl.html

Tu masz linki, do forum prawnego. Google jest pełne informacji wpisz "pobieraczek oszustwo" a znajdziesz odpowiedz. Myślenie nie boli.

#4
Ja ci powiem tak, nie martw się, nie przejmuj (nie usuwaj poczty!) żyj spokojnie i nie wysyłaj żadnych wiadomości zwrotnych. Znam wielu ludzi którym się to przytrafiło, po prostu olej! Ale zawsze jest to nauczka na przyszłość żeby czytać regulaminy.
Volenti non fit iniuria

#5
Lubuszanin napisał(a):Dałeś się wrobić. Ten pobieraczek to oszustwo i wyłudzanie pieniedzy. W regulaminie informacja że trzeba płacić jest dopiero gdzieś schowana. wyszuka się ją jak ktoś czyta cał ten regulamin, a zajmuje to prawie 2 godziny.
To nie oszustwo, bo w regulaminie jest choćby ile się czytało to regulamin jest.
http://www.vagonweb.cz/razeni/index.php?rok=2014 Zestawienia składów, m. in. w Polsce. Potwierdzam zgodność z rzeczywistością

#6
Nie doczytałeś warunków umowy i masz problem- dura lex sed lex. Skontaktuj się z prawnikiem to po pierwsze a po drugie argument o "płaceniu" za usługę jest do obalenia bo masz ograniczoną zdolność do czynności prawnych ;-)

#7
A podałeś im prawdziwe dane osobowe, czy tylko email?

Ile sobie życzą?
Bahnfahren ist unser Business

#8
Przecież ten pobieraczek to jedna wielka ściema, nie mają prawa żądać żadnych opłat i nie trzeba żadnych pieniędzy im przesyłać!
Poza tym nie wiem, czy zwróciliście uwagę na datę założenia tematu. Zamykam.
Jaro




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z wgrywaniem filmów na YT Dominik Piotrowicz 2 3 521 06.07.2010, 19:50
Ostatni post: Przemek19840

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.