Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemnicza historia ED59
#1
Pytanie jest nastêpuj±ce: co siê dzieje i dlaczego z ED59?

Jeszcze w tym roku, przed wakacjami, na pewno je¼dzi³ £ód¼-Wawa, potem (jak donosz± chomiki) odstawiono go do Idzikowic i mieli co¶ grzebaæ przy zestawach ko³owych. Czwarty cz³on (ten który PESA odjê³a od ED74 ¿eby zrobiæ z niego ED59) podobno ca³y czas stoi w Bydgoszczy, ED59 te¿ krzaki grzeje przed hal± w Idzikowicach.

Tylko dlaczego w³a¶ciwie odstawili Kaktusa od kursowania? Co¶ siê psuæ zaczê³o i po cichu go zwinêli? Czy chc± zrobiæ z niego znowu ED74? Dziwne bo to w sumie nowy sprzêt, a ju¿ parê miesiêcy nie robi nic.
Odpowiedz

#2
Czwarty człon stoi od momentu kiedy mu odjęli jeden człon wiec to nie jest żadna nowość. Jak stal tak stoi i nic z nim robić nie będą.

Sądzę, że wyjedzie od nowego rozkładu.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#3
No to, ¿e od pocz±tku jeden cz³on jest wystawiony to wiem, ale co z nim dalej? Przecie¿ wiecznie nie bêdzie chyba sta³. Zapas trwa³y?
Odpowiedz

#4
Czy ja wiem... Po prostu będzie stać.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#5
ED59 wróci³a do ¿ywych. Dzisiaj ¶mignê³a na IR33031 z £odzi do Warszawy.
Odpowiedz

#6
ED59 ponownie zaczął jeździć od nowego rozkładu w grudniu.
Odpowiedz

#7
Obleśny Szczur napisał(a):ED59 wróciła do żywych. Dzisiaj śmignęła na IR33031 z Łodzi do Warszawy.

No ja widziałem przelotem ED59 jakiś miesiąc temu, jak odjeżdżał z Fabrycznej, tylko nie miałem czasu na zdjęcia Smile
Odpowiedz

#8
Byłem świadkiem 13 marca jak ED59 na Wschodni przyjechał. Niestety chwilę później jakiś ICek mi zasłonił i nie zdążyłem foty zrobić. Dobrze się składzik trzyma.
After student session. Na kolejowe sprawy już czas
Odpowiedz

#9
Dziś 16:30 stał na bocznym torze Łodzi Fabrycznej Smile Foty nie będzie, bo znowu nie miałem czasu, tym razem żeby szukać pozycji do strzału Smile
Odpowiedz

#10
Miała jechać do Bydgoszczy na P4 ale coś ucichło w tej sprawie.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#11
Jeszcze wczoraj stała w Idzikowicach.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
Nowa fotka w sieci jest, ale bez danych co do lokalizacji: ED59 w ruchu - 12.12.2013?
Odpowiedz

#13
ED59 na haku czeskiej skody pojechała tydzień temu do PESY.
Odpowiedz

#14
Jacek Z., skąd pewność że data zrobienia zdjęcia to 12 grudnia tr?
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#15
to raczej data dodania zdjęcia niż wykonania.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.