• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia w IPT
#16
Cytat:http://www.forumkolejowe....v=foto&id=15038

Kolego był dobry powód wrzucenia tej foty ( a nawet i dwa ):

- maszyna jechała na naprawę
- maszynę raczej nie ustrzelisz na szlaku bo śmiga po terminalu tylko.Aha, faktycznie, zwracam honor CenTraX Przepraszam! :-)

Ona nie jest przypadkiem wpięta w skład węglarek?
  Odpowiedz
#17
lolingpl napisał(a):Powiem szczerze - w twierdzeniach Sebzia, jest cząstka prawdy.
Pewnego czasu pewien [już nie] admin dodawał takie gnioty, przy których podlinkowane zdjęcia Sebzia to arcydzieła. I one wisiały, i wisiały. Dzięki Bogu już znikły ale dopiero po "aferze zdarzeniowej".
np.:
http://imgur.com/Pk4Tc3A
http://imgur.com/nonNAuw
http://imgur.com/UpC5dR2
(Wiem jestem hipokrytą - dodałem kiedyś gorsze, ale ej; to było 2 LATA TEMU)

Osoby obecnie zarządzające obecnie zdarzeniami: Proszę usunąć to zdarzenie: Wraz z EN57-1702 i EN57-1020 obsługiwała pociąg mR 78210 "Woostock Express" z Poznania do Kostrzyna. (data to 27.08.2015) [EN57-987]

Oraz tego odnośnie jednostki EN57-1702: Wraz z EN57-1702 i EN57-1020 obsługiwała pociąg mR 78219 "Woostock Express" z Poznania do Kostrzyna. (27.07.2015)

I teraz pod jednostkę -987 dodałem właściwe.

Uff... więcej grzechów nie pamiętam

Jak pewnie wiesz ten temat został zamknięty, zresztą dość mocno zwróciłem na niego uwagę w temacie zamkniętym, tak samo jak na rzekome kolesiostwo. Hipokryzja? Raczej nie skoro zrozumiałeś o co chodzi Wink

W załącznikach macie kilka moich postów z zamkniętej dyskusji.


Załączone pliki Miniatury
           
  Odpowiedz
#18
Zdarzenia złe, zdjęcia złe bo są nie tych osób, co trzeba. Gatka, że projekt wymknął się spod kontroli- no dosłownie brak słow... Teraz się obudziliście, dużo poniewczasie. I widać, że osoby, które sporo zrobiły dla Ilostanu są teraz jawnie krytykowane za to, że w ogóle coś robiły, bo nie takie były założenia projektu. To w sumie teraz powinno się usunąć 90% wszystkiego, bo projekt wymknął się spod kontroli i zawiera za dużo pojazdów.
I teraz jak dwóch członków uzyskało to co chciało to nagle mogą pracować w ilostanie, choć bez pracy innych (tych co dodawali masę pojazdów z serii m.in. ET22, ST44 itd) gówno mogli by zrobić. I patrzą tylko na czubek własnego nosa nie widząc tego, że ZNISZCZYLI całą ideę projektu skłócając ze sobą WSZYSTKICH ważniejszych członków tego projektu.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
  Odpowiedz
#19
przem710, Drogi Przemku, ja cię nie oskarżam o kolesiostwo. Ja tylko zwracam uwagę że w Ilostanie wisiały gorsze zdjęcia, niż Sebzia; a nie znikały.

Odnośnie drugiego screena, o linku na Railphototrans. Zamieściłem go ja. Widząc to coś (http://imgur.com/UpC5dR2) walnąłem się 2 razy w głowę stwierdzając: Rozumiem, chłopak chciał się pochwalić gdzie to nie był, ale kurka, dodawać coś takiego do Ilostanu? Z drugiej strony - Bartek, kurka ty też kiedyś dodawałeś takie gnioty. -Owszem, dodawałeś ale już się starasz nie dodawać.
Pomyślałem - Jak tu kreatywnie zwrócić uwagę żeby ktoś potraktował poważnie? Z pomocą przyszło zdjęcie IntercityPrzema, z którym wtedy rzeczona osoba jechała tam i napisałem żeby powiedział swojemu koledze jak się robi zdjęcia (Nie było w tym ani grama ironii ani chęci obrażania). Najsmutniejsze jest to że zdjęcie to wrzucił ADMIN (czy tam JUNIOR ADMIN) ilostanu. Liczę na to że nie był on cenzorem zdjęć. :v

Ja bym tylko poprosił screena obrazującego reakcję osoby której to dotyczyło.

Ale zdjęcie zniknęło z Ilostanu więc temat zamknięty. :-D
Ja tymczasem zbieram się na wyjazd do Krzyża pofocić fiaciory, i jak coś wyjdzie to wrzucić do ilostanu. :-)
  Odpowiedz
#20
Zdjęcie Gamy i EP09-046 Sebzia usunąłem ja. Broń boże z żadnych osobistych powodów. Usunąłem je ponieważ te dwa pojazdy mają OGROMNĄ ilość zdjęć w kartach a te dwa były najgorsze spośród nich. Sebziu, nie bierz tego w żaden sposób osobiście, kilka innych zdjęć innych autorów również usunąłem, jak będzie z nimi jakiś spór, to i tak ostatnie zdanie w tej kwestii ma Przemek, który "ma moc" do przywracania zdjęć. Sprzątać będę nadal, ale w granicach rozsądku, ponieważ niektóre pojazdy mają naprawdę multum zdjęć, z czego niektóre są bardzo dobre, a niektóre kiepskie.
  Odpowiedz
#21
"Ona nie jest przypadkiem wpięta w skład węglarek?"

Dokładnie, nawet filmik jest.
--------
  Odpowiedz
#22
Tomek, doskonale o to chodzi!


Administrację forum proszę o wydzielenie tego wątku do osobnego tematu (nie kosz) oraz zamknięcie go.
  Odpowiedz
#23
CenTraX napisał:
Cytat: Dokładnie, nawet filmik jest.

OKi, na pierwszy rzut oka wygląda jak by schowała się za węglarki a jak się człowiek wpatrzy to faktycznie widać, że jest wpięta. Zwracam honor! :-)


Tomasz Zajkowski napisał:
Cytat:Zdjęcie Gamy i EP09-046 Sebzia usunąłem ja. Broń boże z żadnych osobistych powodów. Usunąłem je ponieważ te dwa pojazdy mają OGROMNĄ ilość zdjęć w kartach a te dwa były najgorsze spośród nich. Sebziu, nie bierz tego w żaden sposób osobiście, kilka innych zdjęć innych autorów również usunąłem, jak będzie z nimi jakiś spór, to i tak ostatnie zdanie w tej kwestii ma Przemek, który "ma moc" do przywracania zdjęć. Sprzątać będę nadal, ale w granicach rozsądku, ponieważ niektóre pojazdy mają naprawdę multum zdjęć, z czego niektóre są bardzo dobre, a niektóre kiepskie.

Nie szkodzi, nie ma sprawy. :-)
Tomasz Zajkowski Po tych słowach widzę, że tylko w Tobie nadzieja i liczę na Ciebie. :-)
Jesteś JEDYNĄ osobą, którą rozumiem na IPT i w Tobie nadzieja, że wszystko wróci do normy! :-)
  Odpowiedz
#24
Smile spoko, nie ma problemu.
--------
  Odpowiedz
#25
Dopiero dziś czytam wątek i wiecie co myślę, że dla mnie IPT jest po to, aby szybko wejść sobie i sprawdzić aktualne malowanie, podstawowe info i nie oczekuje tu fotek albumowych. Raz zdjęcia mi wychodzą, raz są prześwietlone a innym razem to biało na zewnątrz i nic nie wyciągnę kolorytu z fotki. Dodaje, bo chce uzupełniać bazę, dla wszystkich i dla siebie.
Mniej zgrzytów, więcej poszanowania wkładu i pracy tych mozolnych i tych od przypadku dodających foty, jak ja.
Pozdrawiam wszystkich.

http://www.forumkolejowe.pl/ilostan/ind ... o&id=14386
tu było biało ale loko jest po naprawie rewizyjnej i dlatego dodano to zdjęcie
Usunięto obecnie, ok, nie cisnę kasztana o to Wink
Kolej Ziemi Goleniowskiej
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/linia424">www.facebook.com/linia424</a><!-- w -->
  Odpowiedz
#26
Widzę, że tydzień bez problemu na forum jest tygodniem straconym...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości