Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszuści wśród miłośników kolei
#76
Naciąga, to już wszyscy wiedzą. Smile
Jaro

Odpowiedz

#77
Cześć. Piszę do Was ponieważ zauważyłem, że sprawa Łukasza K się reaktywowała. Niestety to prwada. Telefony, których ludzie nigdy nie dostali sprzedawane były także u mnie w Bielsku Białej, ale do rzeczy. Obecnie wizerunek Łukasza K wraz z opisem sprawy otrzymały wszystkie spółki kolejowe w kraju więc sytuacja jest dynamiczna. Chłopak zmienił także profil na fb, a mnie wyrzucił ze swoich znajomych tak dla niepoznaki i groził mi, że publikując jego wizerunek i dane osobowe na fb będę miał problemy :-D Haha !. Miał ktoś ostatnio z kim kolejne przeboje. Bo ja jakiś czas temu poważnie zastawiałem się, żeby zrobić jakąś zrzutkę i kupić u niego jakiś towar i sprawę zgłosić na policji, ale to i tak byłoby bez sensu, bo osób poszkodowanych jest już bardzo, bardzo dużo...
Odpowiedz

#78
Co ten złoczyńca tak w ogóle robił bo dudnicie o tym a nie jestem w temacie ?
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#79
Mi w ogóle do głowy nie przychodzi, jak można tak oszukiwać ludzi... Aż się traci wiarę w zakupy w internecie i nie chce się ufać komukolwiek. Nie dziwię się, że ludzie chcą tylko wysyłkę za pobraniem...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Regulacje prawne dot.miłośników kolei+pomysł mksiedlce 5 3 396 23.05.2017, 13:56
Ostatni post: Paweł Piotr
  Znak rozpoznawczy miłośników kolei flanker 46 14 545 20.04.2013, 23:45
Ostatni post: mikrobart
  Słownik miłośników kolei Zuraf 12 9 257 16.03.2013, 15:43
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.