Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilet podróżnika - jakieś pomysły?
#16
Adams wielkie dzięki trzeba będzie przetestować ;-)
Odpowiedz

#17
trolowaty, zielonego życzę ;-)
Odpowiedz

#18
Adams nie dziękuje ;-)
Odpowiedz

#19
Adams napisał(a):rysiogeniusz, Ty akurat masz styl kółeczkowania zbliżony do mojego. Noc w pociągu, dzień zwiedzanie, ale inni lubią nabijać kilometry i to też trzeba uszanować.

Broń Boże pisząc wcześniej nie miałem na myśli nikogo obrażać czy też krytykować. Po prostu dla mnie - nawet jako pasjonata - ciągłe jeżdżenie pociągiem bez zwiedzenia czegoś czy zobaczenia jest po prostu męczące Tongue
Odpowiedz

#20
rysiogeniusz, jak dla mnie jeżdżenie pociągiem też może być zwiedzaniem. Ja jeżdżę głównie na turystyku PRów po bardziej zapomnianych trasach, żeby pooglądać sobie zapomniane dworce Tongue

A żeby zbytnio nie offtopować: Powodzenia, liczymy na jakąś relację. No i mało opóźnień na trasie życzę Wink
Odpowiedz

#21
(19.07.2015, 12:46)Gżągal napisał(a): trolowaty, nie wiem czy jest sens jechać tylko po to aby nabić "kilometry". Ja jak jeźdże to staram się zwiedzić dane miasto czy też zobaczyć coś wartościowego. Mam gdzieś "wbity" schemat, że w ramach zwiedzania miasta do obejrzenia jest główny Urząd Pocztowy, Urząd Miejski, dworzec PKS i tego typu rzeczy.

Choć nie ukrywam, że np. teraz w piątek jadę do Terespola a w sierpniu chce jechać do Dorohuska w celu "podglądnięcia" jak tam wygląda kwestia kontroli granicznej. Oprócz tego po drodze zwiedzam sobie miasteczka (Opoczno, Biała Podlaska, Lublin itd). Myślę, że taka forma wycieczkowania jest lepsza niż ślepe nabijanie kilometrów.

[ Dodano: 2015-07-19, 13:55 ]

Rysiogeniusz jak bedziesz jechal do Dorohuska wykroj sobie z godzine na Chelm Lubelski . Miasto moze male ale ma troche rzeczy do zobaczenia


Nie mogłem się oprzeć aby tego nie skomentować.. Nie ma czego takiego jak Chełm Lubelski tylko Chełm. Taka jest oficjalna nazwa miasta. To brzmi tak jak by ktoś napisał Rzeszów Przemyski albo Przemyśl Rzeszowski Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomysły na jedniodniowy wyjazd Railsilesia 2 2 789 21.04.2021, 06:02
Ostatni post: ced24
  Gastronomia dla podróżnika ET40 148 135 977 29.11.2016, 11:28
Ostatni post: DamianT
  Książeczka podróżnika Gżągal 13 5 281 06.10.2015, 10:20
Ostatni post: DamianT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.