Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup dwóch biletów na jeden pociąg
#1
Witam, w środę jadę z dziewczyną nad morze, chciałbym kupić dwa bilety tak, żeby jechała koło mnie, ona jest studentką więc jedzie ulgowym 51%. Pytanie brzmi czy dobrze robię na bilet.intercity.pl zaznaczając opcje biletu tak :

Liczba osób wg taryfy normalnej : 1
liczba osób wg taryfy ulgowej : 1
rodzaj ulgi : 51%


natomiast nie wiem co dalej, o co chodzi z opcjami :

Rezerwacja obok miejsca zajętego

rezerwacja wskazanego miejsca

mam to zaznaczać ??
Odpowiedz

#2
Kup najpierw jeden bilet (normalny albo znizkowy), a osobno drugi:
Cytat:jeśli kupując kolejny bilet, chcemy zarezerwować miejsce obok wcześniej zarezerwowanego, czyli np. usiąść obok kogoś bliskiego – należy wybrać opcję „rezerwacja obok miejsca już zajętego” i podać numery: wagonu oraz miejsca zarezerwowanego.
http://www.intercity.pl/pl/site/dla-pas ... -e-ic.html
Odpowiedz

#3
a jak dam że 1 bilet ulgowy i 1 normalny ? to samo nie rozpozna ?
Odpowiedz

#4
Roznie moze z tym byc czasem tak czasem nie . Najlepiej nie kupuj przez net tylko normalnie w kasie. Wtedy jest pewnosc ze bedzie jak nalezy
Odpowiedz

#5
Wookie napisał(a):samo nie rozpozna ?
Weź i spróbuj. Jak miejsca nie będą takie jakie chcesz, to nie zapłacisz i transakcja wygaśnie.
Odpowiedz

#6
Głupoty gadacie... Jak weźmiesz normalny i ulgowy 51% za jednym razem, to postara się przydzielić miejsca albo obok, albo naprzeciw siebie. Żadnych dodatkowych opcji nie potrzeba wybierać. I nie trzeba wybierać się do kasy, jeśli nie będzie wolnych miejsc w tym samym przedziale, system wyświetli odpowiedni komunikat.

Kup za jednym razem, nie wybieraj żadnych dodatkowych opcji. Gwarantuję, że zadziała.
Odpowiedz

#7
KlimaT napisał(a):jeśli nie będzie wolnych miejsc w tym samym przedziale, system wyświetli odpowiedni komunikat.
Zakładając że wagon jest z przedziałami...
Odpowiedz

#8
kazio, no tak... ale wagony bezprzedziałowe i rezerwacja w nich miejsc to dalej dla wszystkich czarna magia. Według PKP "Obok siebie" znaczy też "po drugiej stronie korytarza, rząd dalej. "
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.