Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kryzysy w PKP IC i PR
#1
Poszukuję konkretnych tekstów, informacji, newsów, nt. kryzysów w PKP Intercity i Przewozach Regionalnych.

Nie ukrywam, od dłuższego czasu nie mam możliwości śledzenia informacji kolejowych, a wiem że większość z Was siedzi w tym na bieżąco Smile
Najcenniejsze dla mnie będą linki do artykułów itp. tekstów o tym jak kryzys powstał, jak sobie z tym dany przewoźnik poradził albo i nie, jakie były ich działania, wypowiedzi. Jako kryzys, w tym przypadku, interpretuję wszystko, od katastrof, wypadków, mniej lub bardziej spektakularnych opóźnień, niewypałów z taborem, sprzedażą biletów itd.

Liczę na waszą pomoc Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#2
Słyszałes o Google?
Odpowiedz

#3
Aleś mądrala.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#4
loony napisał(a):Najcenniejsze dla mnie będą linki do artykułów itp. tekstów
Jak ktos cos takiego pisze, to jest rozsądnym założeniem, że nie slyszał o wyszukiwarkach.
Ale widzę że jesteś internetowy ekspert, tylko ci się nie chce palca z ... wyciagnac i samemu poszukać. Życze powodzenia.
Odpowiedz

#5
Co się dzieje z tym forum...
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

#6
To nie jest kwestia tego co dzieje się z tym forum, tylko kwestia tego co dzieje się na forum.
Praktycznie na bieżąco jest poruszany temat:
- kwestii zadłużenia PR i jego ewentualnego wcielenia z powrotem do PKP oraz ostatniego zagrożenia strajkiem w PR - jako osobny temat
- sytuacji PKP IC - kwestii braków taborowych, błędów inwestycyjnych
- PKP Cargo - wyssanych z palca opowieści o tym jak to źle dzieje się u przewoźnika który upadnie w ciągu dwóch lat
- PKP PLK - błędów inwestycyjnych, problemów z realizacją modernizacji, problemów finansowych
- Zdarzeń kolejowych - pod kątem wypadków

Każdy z tych podpunktów to wiedza w pigułce zawarta w kilku tematach dyskutowanych na bieżąco. W każdym masz podane linki do artykułów, bieżące opinie i komentarze forumowiczów które pomogą wykreować zdanie na dany temat, nierzadko popierane konkretnymi przykładami i kolejnymi artykułami. Czego potrzebujesz więcej? Każdy z nas jest zabiegany i niewielu jest na forum ludzi którzy mogą poświęcić więcej niż kilkadziesiąt minut dziennie na dyskusję na forum. Nie dziw się że otrzymałeś porcję sarkazmu zamiast wiedzy jeśli nawet nie potrafisz wejść do działu "przewozy pasażerskie i towarowe" żeby zobaczyć ostatnie tematy poruszane na forum.

I proszę, nie licytujmy się kto ma więcej czasu bo możesz naprawdę przegrać z kretesem :-). Po prostu wejdź w dział o którym wspomniałem, przeczytaj tytuły a potrzebne informacje na pewno znajdziesz.

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#7
loony, dawno Cię nie było Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#8
I w takim oto przypadku powinna wkroczyć administracja zrobić dokładnie to co zrobił SM31-131 i zamknąć temat. Najwyraźniej nikomu już nie zależy :-(

Poza tym nie wszystko można znaleźć w internecie, bo teraz tam tematem numer jeden od dłuższego czasu pozostaje Pendolino, kto pyta nie błądzi tak jest idea forum, przynajmniej była.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.