Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natryski i prysznice na dworcach
#1
Zbliżają się wakacje , czas gdy wielu z nas będzie miało więcej wolnego i ruszy w Polskę na większe kółka . Z racji tego że upały będą nam doskwierać a o higienę też trzeba dbać po konsultacji z ET40 zakładam temat w którym podobnie jak w tematach o bazie noclegowej i przechowalniach bagażu wpisujcie dworce gdzie co jest (prysznic , umywalki - jęsli macie wiedzę to możecie też ceny)

Na pierwszy strzał ja :

Warszawa Centralna - prysznic (10 zł)
Warszawa Zachodnia - umywalki
Wrocław Główny - prysznic (8 zł)
Katowice - prysznic (10 zł)
Odpowiedz

#2
Gdzie jest ten prysznic na dworcu we Wrocławiu?
Jaro

Odpowiedz

#3
Prysznice na polskich dworcach kolejowych. Tekst opublikowany rok temu, nie wiem na ile aktualny.
Odpowiedz

#4
ET40 tam gdzie skrytki jest toaleta (wejscie z prawej strony) pytasz kobiety czy wolna placisz wchodzisz i jedziesz Big Grin
Odpowiedz

#5
Rzeszowianin napisał(a):pytasz kobiety czy wolna placisz wchodzisz i jedziesz Big Grin
Mówimy o prysznicu czy o burdelu?
Odpowiedz

#6
To zależy co zostawisz po sobie jak wyjdziesz :-).

Niestety w Poznaniu - zgodnie z cytowanym artykułem - prysznica na dworcu brak.

Jest toaleta z prysznicami na Rynku Łazarskim w kamienicy nr 5(około 1,5 km od dworca głównego) oraz na Ostrowie Tumskim( około 1,5 km od dworca Poznań Garbary i Poznań Wschód). Obie toalety pn - pt od 9 do 18, sobota 9 do 14.
Można przejść się też na basen -"Chwiałkę"(2 km od dworca Poznań Główny).

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#7
;-D ;-D
Jaro

Odpowiedz

#8
Głodnemu chleb na myśli Tongue ale niestety mówimy o prysznicu Smile
Odpowiedz

#9
Przy dworcu tymczasowym Szczecin Główny w baraku jest łazienka i jedna kabina natrysku
Odpowiedz

#10
W Krakowie Glownym ostatnio widzialem piktogram z prysznicem
Odpowiedz

#11
Opole Główne - natryski za 10 zł
Zakopane - natryski za 10 zł
Terespol - będąc ostatnio widziałem, że łazienka jest na poziomie i chyba były tam natryski, ale głowy nie dam sobie uciąć
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.