Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacyjna oferta PR
#1
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... znych.html

Raczej klasyka, ciekawostką jest pociąg z Krakowa do Zatoru (może ktoś pomyśli i jednak ostatecznie dojedzie on do Oświęcimia).
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#2
Wakacyjna oferta PR:

Piast out (szkoda, planowałem wizytę w GOPie).
Bolko out.

Tyle w temacie.
Odpowiedz

#3
Wczoraj oglądałem rozkład we Włoszczowie Płn. i "Piast" na plakatach był. A do GOPu to EIP w superpromo przyjedź, olej Patologie.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
rustsaltz napisał(a):http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci...znych.html

Raczej klasyka, ciekawostką jest pociąg z Krakowa do Zatoru (może ktoś pomyśli i jednak ostatecznie dojedzie on do Oświęcimia).

Dla mnie ciekawostką jest IR "Białowieża". Jedzie ze Wschodniego w kierunku wschodnim, a do Siedlec normalnie jak ekspres, nigdzie się nie zatrzymuje. No i włazi na tereny Kolei Mazowieckich...
Odpowiedz

#5
A tak czasem PRy nie mają kanciapy na Wschodnim? Piast też wchodził w tereny Kolei Mazowieckich Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
O kanciapie to nie wiem, bo się w to nie wgłębiałem. Natomiast jazdę torem pospiesznym po wiedence, na który chyba KM wcale nie wjeżdżają trudno nazwać wejściem na ich teren. Co innego wioski podlaskie w woj, mazowieckim. :-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koleje Śląskie z ofertą w Beskidy kazio 0 2 547 22.06.2016, 10:34
Ostatni post: kazio
  Oferta "Bilet turystyczny" oktixerek7x 44 13 536 21.07.2014, 11:08
Ostatni post: DamianT
  Lublin-Kołobrzeg-Lublin. Kolejna wakacyjna niespodzianka PR REGIOchłopak 26 12 302 11.05.2011, 23:48
Ostatni post: Damian Łódź

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.