Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szynobusy czy wagony?
#31
http://rail.phototrans.eu/14,50852,0.html

Taki oto przykład nowego zestawienia "Tura". Ja rozumiem że trzeba szukać oszczędności, lecz upychanie ludzi na siłę w szynobusach do niczego dobrego nie prowadzi. Ze składem "Tur" mogli zrobić wyjątek i zostawić zestawienie z wagonami. Tak jak koledzy napisali ma on bardzo dużą frekwencje w szczególności w sezonie, poza sezonem również chętnych do jazdy nie brakuje wiec tym bardziej tego posunięcia nie rozumiem.

Cytat:Ale nie ma na czym jeździć. SP32 oddelegowane zostaną do Krzyża. Reszta sprzętu SU42 i SM42 idą do zapasu.

Co SP32 będą robić w Krzyżu?
Odpowiedz

#32
Seria SU45 w Krzyżu idzie w odstawkę. Będą latać na Poznań- Krzyż.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#33
Aż zostaną zastąpione kolejna generacją szynobusów.
Odpowiedz

#34
Wiesz, 4 sekcyjna Bipa która latała z TURem teraz lata jako REGIO Poznań- Krzyż. Patrząc przyszłościowo- wszystko możliwe.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#35
Jednym słowem Panowie. TRAGEDIA.
PRy chcą kosztem poupychanych pasażerów w plastikowych szynobusach zaoszczędzić na pieniążkach. Hmm - ciekawe. Sad
Odpowiedz

#36
Z drugiej strony ja się nie dziwie, dlaczego będą latać SZT zamiast lokomotyw ze składem. Po prostu nie ma lokomotyw, a jak już znajdzie się jakiś wrak to na bank z nie działającym ogrzewaniem.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#37
W dzień powszedni, zestawienie "szynobusowe" starczy, bo z tego co wiem to w 1-4 w skłąd wchodzi SP32+3xBh i jakoś nie ma ogromnego tłoku. Inna sprawa to weekend kiedy w piątek wraca dużo studentów.
Jeżeli ktoś jeździ regularnie TURem i jeżeli wsiądzie pierwszy raz w szynobus (czyt. złom pesy) i będzie mu podróż przebiegała niezbyt miło to na drugi raz wybieże ten "konwencjonalny" wagon, jeżeli go oczywiście zauważy bo pasażerowie często nie zauważają (mimo że jeżdżą prawie codziennie) np. tego że w ezecie są 3 wagony a nie jeden, tylko wszyscy gnieżdżą się w piwerwszym członie. Pozatym jeśli ten wagon to będzie ten "pomorski" czyli w żółto-niebieskich barwach to nawet wyjdzie to na + bo te wagony mają wymienioną tapicerkę za skaju na jakiś materiał.
...
Odpowiedz

#38
Lutek, Jak to nie ma lokomotyw? A tyle SP32 dostały Chojnice. Wcześniej SU45. Tak, najlepiej pociąć wszystko albo odstawić w zapas długotrwały. To się bardziej opłaca. Potem wynająć firmę do cięcia, a za teren na którym stoi tabor to płacić.
Odpowiedz

#39
Hehe ta ilość co jest to nic w porównaniu ile lokomotyw powinno być. SP32 idą do Krzyża, a dwa SU45 idą do Torunia. Co zostaje w Chojnicach? Nic Smile
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#40
Stolica szynobusów?
Odpowiedz

#41
Może, niedługo?
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#42
przem710, Nie mówi się szynobus tylko SZT. Tongue Mnie ostatnio tak poprawiali. Lutek, A co do SP32 to były, a zostają oddane do Krzyża z powodu właśnie owych zakichanych SZT.
Odpowiedz

#43
Nie z tego powodu, tylko z powodu odstawki tamtejszych SU45. Chyba że nie zczaiłem Twojego posta ;]
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#44
Lutek, Ja też się zakręciłem we własnych zeznaniach. Smile Miałem na myśli to , że kilka sztuk SP32 było , m.in. 201, 202 , 204, 206 etc. Więc zamiana składów na SZT była z jednej strony zbędna, gdyż z tego co wiem SZT nie są dużo bardziej ekonomiczne ( NA KRÓTKICH RELACJACH ) w porównaniu do składów. Ale co opinia to opinia. Nie znam się aż tak na taborze.
Mam jedna dobra wiadomość , dziś na Ostbahnie z jedną osobówka pojawił się skład. Smile
Odpowiedz

#45
A to jednak znak że nie ma wystarczającej ilości SZT.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szynobusy w Polsce KazET21224142 10 5 160 02.11.2020, 00:23
Ostatni post: KazET21224142

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.