Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGIOkarnet - zasada działania
#1
Mam pytanie do zorientowanych kolegów Wink Mianowicie jutro zamierzam odbyć przejazd pociągiem REGIO na trasie Szczecin - Poznań i następnie również pociągiem REGIO przejechać odcinek Poznań - Pleszew i tego samego dnia (jutro) odbyć podróż powrotną cały czas pociągami REGIO. Czy dobrze rozumiem, z strony Przewozów Regionalnych, że mogę odbyć podróż na REGIOKarnecie za 65 złotych i oprócz tego zostaną mi jeszcze dwa dni do wykorzystania?

Pozdrawiam
Odpowiedz

#2
Jest tak jak napisałeś. Karnet za 65 złotych uprawnia do podróżowania wszystkimi pociągami Regio spółki Przewozy Regionalne w 3 dowolnie wybrane dni w okresie 2 miesięcy od daty rozpoczęcia ważności karnetu. Jeśli całą trasę zrobisz jednego dnia, to zostają Ci jeszcze dwa dni do wykorzystania :-)
Odpowiedz

#3
A jeśli planujesz jeździć wyłącznie spółką PR (bez żadnych KD, KW itp.) to możesz kupić Mini Regio Karnet, który jest nieco tańszy i ważny tylko na PR.
Odpowiedz

#4
Kolejoman napisał(a):A jeśli planujesz jeździć wyłącznie spółką PR (bez żadnych KD, KW itp.) to możesz kupić Mini Regio Karnet, który jest nieco tańszy i ważny tylko na PR.

Przecież RysioGeniusz napisał, że chodzi o karnet za 65 (czyli ten uprawniający tylko do podróży pociągami Przewozów Regionalnych).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terespol a działania graniczne Gżągal 6 3 548 28.01.2015, 15:12
Ostatni post: Afrika Bambaataa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.