Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruch towarowy na linii 93
#1
Mam takie pytanie, jeśli napisałem w złym dziale to przepraszam Smile

Jaki jest obecnie ruch towarowy na linii 93 [Trzebinia - Zebrzydowice] ? Chodzi mi o okolice stacji Zabrzeg i w jakie dni jest największy ruch pociągów towarowych ? Smile
Odpowiedz

#2
Przez Zabrzeg Czarnolesie to raczej niewiele idzie, więcej po głównych (z pominięciem stacji). A ruch towarowy to jest loteria.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Byłem tam wczoraj, o 13:10 jak się za "Pragą" wszystko ruszyło to w ciągu godziny przeleciało 10 składów, dodatkowo przez Czarnolesie jeździło więcej niż zwykle, część złapałem jak stałem przy Bronowie, ale kilka jednak musiałem odpuścić. Generalnie zauważyłem, że najwięcej tego jeździ zaraz po osobówkach i EIC, ale i tak jeszcze się nie zdarzyło, żeby trzeba było czekać na cokolwiek dłużej niż godzinę (ewentualnie mam takie szczęście).
Bajka o czasie.
Odpowiedz

#4
Dzisiaj wybieram się na tą linie, tylko w okolicach Oświęcimia i Brzeszczy. Zobaczymy jak w niedzielę jest tam z ruchem.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#5
W niedziele może być już kiepsko, na więcej niż jeden towar na godzinę bym nie liczył, zresztą jak w zeszłym roku jak byłem w Dankowicach to dyżurny mówił, że największy ruch jest w tygodniu. Dodatkowo problemem jest ta nieszczęsna dwudziestka po obu torach od Jawiszowic Jaźnika (mniej więcej) do Czechowic-Dziedzic, co też wpływa na wielkość ruchu.
Bajka o czasie.
Odpowiedz

#6
Tak też było niestety, nie byłem długo bo plany mi się zmieniły i nic nie złapałem.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ruch towarowy na szlaku Sosnowiec Dańdówka - Katowice Janów Kolejarz Rozek 0 2 240 28.07.2019, 11:39
Ostatni post: Kolejarz Rozek
  Ruch towarowy w Węglińcu i okolicach Jakubix96 3 3 288 26.04.2017, 03:04
Ostatni post: vulcan
  Kolejowy transport towarowy - Niemcy jorzin 2 2 937 16.09.2015, 13:15
Ostatni post: kazio
  Linia 106 - zwiększony ruch pociągów towarowych fru_jay_km 1 3 333 12.06.2015, 11:16
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.