Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Mariusz chce wyrazić swoim awatarem?
#16
Raz kolejny prosze o powstrzymanie emocji.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL

#17
Rafael.J.Wasil napisał(a):Mariusz W., jeśli czujesz się w jakiś sposób dotknięty moją wypowiedzią cóż.... ja uważam inaczej i mam do tego pełne prawo.
Masz prawo podważać moją narodowość? Za kogo się uważasz, aby o tym decydować? Są jakieś obiektywne kryteria, które pozwalałyby zakwalifikować kto jest Polakiem a kto nie? Proszę, przedstaw mi obiektywne kryteria, na podstawie których nie jestem Polakiem, skoro tak napisałeś. Jestem tego bardzo ciekaw, jak to nie zostało we mnie nic z Polaka. Oczywiście nie interesuje mnie Twoja opinia, tylko konkretne, przedmiotowe (obiektywne) kryteria. Bo jeżeli posłużyłeś się wyłącznie swoją opinią, to jest to tylko zniewaga – i to jedna z najgorszych – a nie argument w dyskusji. Dyskusja polega przede wszystkim na wymianie argumentów, a nie opinii-zniewag.
Rafael.J.Wasil napisał(a):Zbuku ?? Dobrze że nie napisałeś zboku !!! Choć but mogę Ci zboku pokazać....
Słownik w telefonie – „wątku” miało być: Nie będę ciągnął zbuku o tym kto był bohaterem, kto nie. Nie musisz od razu ukazywać swojego chamstwa. Proponuję na przyszłość powstrzymywać swoje emocje, bo pokazywanie komuś buta nie jest zachowaniem kulturalnym w żadnych okolicznościach – a te wskazują na omyłkę pisarską i jak widać można się przejechać z pokazywaniem buta.

#18
Rafael.J.Wasil napisał(a):Mi osobiście było by WSTYD zamieścić na forum taki awatar " młot sierp ".

:-D Chciałbym zauwazyć, że musi być Ci wstyd cały czas, bo masz awatar z sierpem i młotem. :-D A że, ze znakiem zakazu w środku, to nie zmienia postaci rzeczy. :-)

#19
Mariusz W., a gdzie Ty tu widzisz chamstwo w pokazaniu buta ?? PO pierwsze kryteria jakie przedstawiasz oraz swoje poglądy czysto " czerwone " wybacz ale będę tak je nazywał są dla mnie jako osoby nie do przyjęcia. Paradowanie publicznie w czerwonej koszulce z symbolem " sierpa i młota " uważam za brak godności wobec własnej ojczyzny.

masovian, ja mam przekreślone to się nie liczy hahaha Smile

Z mojej strony koniec tematu szkoda pisana w kółko o tym samym ... w końcu to forum kolejowe.

Ave

#20
Mariusz W., niestety nie posłuchałeś mojej prośby, stąd obecne zamieszanie. Szkoda, że nie wolisz zapobiegać takim sprawom gdy Ci o tym piszę za wczasu.
Proszę o niezwłoczna zmianę avatara na taki który nie wywołuje skrajnych emocji.

Temat zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.