Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legitymacja kolejowa znizka
#31
nakama, Na wszystkie pociągi IC po całym kraju.
Odpowiedz

#32
(19.04.2019, 17:09)4est napisał(a): nakama, Na wszystkie pociągi IC po całym kraju.

Aha dzięki. Kupowałem dzisiaj swoją pierwszą sieciówkę  Wink i kasjer pytał się gdzie mam zamiar jeździć, i zasiał we mnie wątpliwość. Ale jak spojrzałem na bilet to nie ma zaznaczonego skąd i dokąd.
Odpowiedz

#33
Trzeba było powiedzieć że do pracy Smile Imię i nazwisko tylko musisz wpisać na bilecie. A i pamiętaj że jakbyś chciał Pendolino jechać to koniecznie musisz wziąć dodatkowo miejscówkę z kasy. Płatna 5 zł w drugiej klasie.
Odpowiedz

#34
Nie uzyskałem odpowiedzi w innym temacie, więc spróbuje tutaj. Czy ktoś orientuje się odnośnie zniżki na podstawie legitymacji pracownika kolejowego w Kolejach Śląskich? Jest takowa? W biletomacie i na stronie www nie było takiej opcji.
Odpowiedz

#35
Jak to jest ze zniżką dla dziecka/żony? Takie osoby mają osobne legitymacje czy na jakiejś innej zasadzie to działa?
Nie mając wyrobionej jeszcze swojej legitymacji, przy wyrabianiu swojej w kadrach, zgłaszać przy okazji rodzinę?
Odpowiedz

#36
Tak, każda osoba ma indywidualną legitymację. Jeżeli żona mało jeździ pociągami albo prawie wcale to nie ma sensu wyrabiać bo nie jest tania.
Odpowiedz

#37
Jeżeli podpisałetś juz umowe z owym przewoźnikiem to wkładka na zniżki(legitymacja) powinieneś dostać odrazu. Sieciówke sobie sam wykupujesz w kasie danego przewoźnika np.na ice czy polregio.
Odpowiedz

#38
(26.04.2019, 10:01)Venlo napisał(a): Nie uzyskałem odpowiedzi w innym temacie, więc spróbuje tutaj. Czy ktoś orientuje się odnośnie zniżki na podstawie legitymacji pracownika kolejowego w Kolejach Śląskich? Jest takowa? W biletomacie i na stronie www nie było takiej opcji.

Tylko spółka Kolei Śląskich maja swoja legitymacje nie preferowana w polregio i w IC i na odwrót
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zniżka na przejazd koleją kolejarzy Onitchi 4 2 801 31.10.2017, 20:21
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.