Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak możlwości zakupu biletu DB
#1
Hej,

czy możecie mi potwierdzić, że komunikat ze strony DB w procesie zamawiania biletów (Gdańsk-Berlin-Gdańsk)...

"Sprzedaż internetowa niemożliwa
Sprzedaż internetowa na wybrane przez Ciebie połączenia jest niestety niemożliwa. Możliwe przyczyny to brak ofert dla biletów internetowych (do wydruku własnego) oraz rezerwacji miejsc siedzących lub upływ terminu składania zamówień na dane połączenie. Termin ten wynosi na terenie Niemiec 2 dni roboczych, dla przesyłek zagranicznych do 2 dni roboczych (każdorazowo pon. ? pt. do godz. 16:00)."

... oznacza, że po prostu nie ma już miejsc na dane połączenie?

Jestem zalogowany, podałem numer karty do płatności i karty jako identyfikatora. Sądziłem dotychczas że miejsca są, skoro podczas wyszukiwania połączenia opcje kupna biletu są aktywne. I właśnie się zdziwiłem.

Szy.
Znajkraj. Wycieczki i wyprawy rowerowe
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Odpowiedz

#2
Na jaką datę chcesz kupić bilet? Jeśli więcej, niż dwa miesiące wcześniej, to tak, będzie niemożliwa. Maks limit to 60 dni. System DB pokazuje jednak ceny dalej, bo na krajowe w Niemczech obowiążuje 90 dni przedsprzedaży.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.