Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs!!!
#1
Moja Kolej <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.facebook.com/mojekoleje">www.facebook.com/mojekoleje</a><!-- w --> zaprsza na konkurs.
Do wygrania Świat Kolei nr 1/2015 (wciąż aktualny). Zadanie konkursowe: Proszę podać jak oznaczony byłby na PKP parowóz towarowy, bez tendra o 4 osiach napędnych i 3 osiach tocznych wyprodukowany w 1930 roku. Proszę podać oznaczenie cyfrowo-literowe. JEST TO FIKCYJNY PAROWÓZ!!! Na odpowiedzi czekamy do piątku wieczorem w wiadomościach prywatnych na stronie Moja Kolej lub pod adresem: <!-- e --><a href="mailto:blacky6@poczta.onet.pl">blacky6@poczta.onet.pl</a><!-- e -->.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage Moja Kolej na facebooku.
Odpowiedz

#2
blacky6 napisał(a):Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie fanpage Moja Kolej na facebooku.
Konkurs jest niezgodny z regulaminem Twarzoksiążki. Nie można uzależniać wzięcia udziału w konkursie od polubienia strony.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs literacki Wydawnictwa Czarne syrenka 0 2 278 09.03.2012, 10:45
Ostatni post: syrenka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.