Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakład Linii Kolejowych - sekcja eksploatacji - struktura zatrudnienia
#1
Witam,
Jak w temacie. Nie wiem do końca jak to wygląda. Czy sekcja jest podzielona na działy: drogowcy, sieciowcy, srk, prowadzenie ruchu ? Jeśli tak jak wygląda struktura wewnątrz takiego działu. W szczególności interesują mnie drogowcy.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Odpowiedz

#2
Zakład podzielony jest na sekcje, sekcje na działy ze swoimi naczelnikami: zabezpieczenie, ruch, drogowy. Sieciowcy to PKP Energetyka. Drogowcy mają swoje działki, a ostatnio wymyślili jakieś grupy szybkiego reagowania, ale nie wiem czy jest to wdrożone na większą skalę.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
A czy nie wie Pan może jakie konkretnie stanowiska są w drogówce? Ogólnie chodzi mi o to czy jest tam np. tylko jeden kierownik czy ma pod sobą może jakiś inżynierów? Pytam w perspektywie możliwości zatrudnienia jako inżynier po budownictwie w specjalności kolejowej.
Wprawdzie nie ma żadnych ogłoszeń o prace ale CV chyba można wysłać i warto by było wiedzieć na jakie stanowisko się aplikuje.
Odpowiedz

#4
Jacyś mistrzowie tam są, ale jak to wygląda na dzień dzisiejszy-nie wiem. Aczkolwiek na pewno nie są to inżynierowie Big Grin

P.S. Utarło się, że w internecie sobie nie panujemy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
OkSmile Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz

#6
Odświeżając temat kolegi, czy jest ktoś kto pracuje w PLK, w biurze, np jako specjalista ds. czegoś tam?
Widziałem ostatnio dużo ofert choćby z Poznania i chciałbym zapytać generalnie o pracę.
Odpowiedz

#7
Ogólnie w sekcjach eksploatacji główną rolę pełnią naczelnicy. Jest naczelnik główny i ma swoich ludzi, m.in od spraw automatyki, drogowych, budowlanych, mostowych, ruchowych. Do tego pracują też Główni Inżynierowie, który często są przewodniczącymi komisji odbiorowych. Są zawiadowcy stacji podlegli danej sekcji. Są monterzy też przypisani danej stacji.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znajomość ODCINKÓW linii kolejowych. Instruktor 0 745 29.04.2023, 21:14
Ostatni post: Instruktor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.