Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego i jak długo interesujesz sie koleją?
#31
Koleją interesowałem się od zawsze już za 4 letniego dzieciaka wyciągałem rodziców na spacer na dworzec Smile
Potem była szkoła, pierwsze zdjęcia , bilety, rozkłady, podróże i tak już w branży pracuję 13 lat, a w międzyczasie zdążyłem zjechać całą prawie całą Polskę i 15 innych krajów, a w tym roku być może dojdą następne 4 oczywiście zawsze wtedy oprócz zwiedzania szukam wszystkiego co ciekawego dany kraj oferuje w tematyce kolejowej. Smile
Odpowiedz

#32
Od dawien dawna interesowałem się wszelkiego rodzaju komunikacją publiczną. Pociągi jednak zawładnęły moim sercem od października, odkąd to jeżdżę nimi do szkoły. A zaczęło się od zbiegu okoliczności - zginął mi portfel z biletem miesięcznym na autobusy, a ulicę, którą zazwyczaj jeździłem zaczęto remontować. Jako że nie uśmiechało mi się płacenie kary za ten miesięczny, oraz remontowe opóźnienia i korki, zdecydowałem się na próbę pojechać do szkoły pociągiem. I zakochałem się. Wczoraj kupiłem właśnie siódmy miesięczny, a dzisiaj miałem okazję pierwszy raz w życiu przejechać się sławnym świętokrzyskim TurboEdkiem. Na razie jestem na etapie poprawnego rozróżniania EZT-ów i lokomotyw, zapamiętywania numerów połączeń, którymi jeżdżę oraz szukania najlepszego miejsca w pociągu
Odpowiedz

#33
Tak nieco ucichł ten wątek więc go wskrzeszę.
Od małego interesowały mnie maszyny rolnicze itp. Gdy miałem 6 lat na dworcu kolejowym w moim mieście był zorganizowany dzień dziecka. Dzięki mojej mamie poszliśmy na to całą klasą. Wtedy wszystko się zaczęło... Dużo opowiadanek o kolei, gry, zabawy, oglądanie całego dworca i nastawnii oraz przejazdy drezynami na bocznicy betoniarnii. Była klasyczna kiwajka i TICOZYNA. Później przejechała SM42 z węglarkami po czym razem z kolegą stwierdziliśmy, że będziemy maszynistami. Jemu się odmieniło, bo chce być architektem ja natomiast spędzam z koleją prawie cały wolny czas. Do tego dochodzi jeszcze modelarstwo, ale o tym też mogę dużo pisać.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ANKIETA - podróżnicy koleją Kraków i okolice qetuo 0 2 064 01.12.2018, 18:51
Ostatni post: qetuo
  Dlaczego Pesa zrezygnowała ze swojego patrona? Mariusz W. 2 2 729 12.06.2014, 17:40
Ostatni post: Mariusz W.
  Dlaczego źle się dzieje na kolei? Mariusz W. 22 6 718 02.04.2014, 19:34
Ostatni post: rustsaltz
  Przewaga własnego samochodu nad koleją norbert 2 2 461 28.11.2013, 10:30
Ostatni post: DamianT
  Mikolskie problemy (ja nie mam życia poza koleją) Tomasz Zajkowski 112 30 956 31.01.2013, 21:06
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.