Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ilostan lokomotyw dla Słupska?
#1
Nowy wita serdecznie szanowne grono.
Czy jest możliwość znalezienia gdzieś, czy uzyskania informacji jakie lokomotywy w poszczególnych latach stacjonowały w Słupsku.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Jarek 8-)
Odpowiedz

#2
Mamy nasz ilostan, popatrz w karty poszczególnych pojazdów.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
Dziękuję za odpowiedź, lecz widać nie zostałem zrozumiany. Chciałbym dowiedzieć się jakie parowozy, lokomotywy spalinowe, elektryczne stacjonowały w Słupsku i jeżeli jest możliwość w jakich latach. Ilostan który jest na tej stronie niestety jest nie ukrywajmy szczątkowy i praktycznie ze Słupskiem ma nie wiele wspólnego. Stąd też było moje pytanie. Tutaj można wyszukiwać jedynie po lokomotywach a ja właśnie chciałbym się dowiedzieć co było przypisane do Słupska tak więc na nie wiele pomoże mi ten ilostan.
Czy ktoś, gdzieś może udzielić takich informacji, może w jakimś urzędzie, tylko jakim itp. itd.
Odpowiedz

#4
czyżby nikt nie miał pomysłu gdzie szukać takich informacji :?
Odpowiedz

#5
Kolejowa Klatka, choć jeśli nie pasuje Tobie nasz Ilostan to tam też chyba wiele nie znajdziesz
Odpowiedz

#6
Nie natrafiłem na tą stronę. Mimo że również wyszukiwanie działa jedynie po modelach, numerach to i tak dziękuję.
Odpowiedz

#7
Wszedłem na podaną stronę na FB i widzę kompleks lokomotywowni Słupsk, a nie filię ZNTK Gdańsk w Słupsku...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#8
Ariel Ciechańsk napisał(a):Wszedłem na podaną stronę na FB i widzę kompleks lokomotywowni Słupsk, a nie filię ZNTK Gdańsk w Słupsku...
Najwidoczniej wszedłeś na stronę, zobaczyłeś pierwsze lepsze zdjęcie i komentujesz. Proponuję na spokojnie wejść, jak coś jest napisane przeczytać z uwagą i zrozumieniem.
Tak dla informacji nigdzie nie wstawiałem zdjęć ZNTK Słupsk która pod koniec lat 90 została przejęta przez ZNTK Gdańsk.
Odpowiedz

#9
zdeniu napisał(a):Najwidoczniej wszedłeś na stronę, zobaczyłeś pierwsze lepsze zdjęcie i komentujesz. Proponuję na spokojnie wejść, jak coś jest napisane przeczytać z uwagą i zrozumieniem.
Wczytałem się i zgadza się... Zdjęcie szopy mnie zmyliło...
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ilostan Pojazdów Trakcyjnych Bogus1958 6 3 544 23.04.2015, 11:24
Ostatni post: Bogus1958

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.