Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na pomorskie tory wyjedzie więcej pociągów
#1
Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe pociągi z Gdyni Chyloni do Elbląga i z Elbląga do Gdyni Chyloni, z Tczewa do Malborka, z Kwidzyna do Tczewa oraz z Chojnic do Piły Głównej i z Piły Głównej do Chojnic.

Od 11 stycznia PR udostępnią pasażerom nowe bezpośrednie połączenie z Gdyni Chyloni (odjazd 20:30) do Elbląga (przyjazd 22:46) - od Gdyni Chyloni do Malborka w planie poc.50648...

Info :
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosc ... iagow.html
Odpowiedz

#2
Czy może ktoś wytłumaczyć laikowi takiemu jak ja, po co komu połączenia Malbork-Tczew? Z tego co się orientuje, to ruch jest w tych okolicach skierowany na Trójmiasto. Jeszcze Kwidzyn - Tczew rozumiem, bo raczej tam jest brak elektryfikacji, a od Tczewa juz jest. Ale Malbork - Tczew? Autobus takiej relacji zbyt pełny nie chodziłby chyba, a co dopiero jakis skłąd kolejowy...
Odpowiedz

#3
Głównie chodzi o podsył taboru, a żeby skład nie jechał pusty jedzie jako osobowy. Jest to najpewniej jakiś szynobus. Kiedyś takie połączenia były nawet skomunikowane, a zdarzało się że były to ukryte relacje.
Odpowiedz

#4
Do Malborka najczęściej jeżdżą SA137 w malowaniu PR Wink Z tego co zaobserwowałem.

Najpewniej jest to podsył na Grudziadz Wink tzn mam na myśli fakt kursowania na tym połączeniu SZT.
Odpowiedz

#5
Arriva pojedzie na Hel:

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 76825.html

Odpowiedz

#6
Biorąc pod uwagę to co się dzieje w pociągach na półwyspie w wakacje, to na frekwencje na odcinku Gdynia-Hel, narzekać nie będą...
Odpowiedz

#7
Bardzo dobry ruch, stawiam nawet na podwójne zestawienie.
Odpowiedz

#8
Włos napisał(a):Arriva pojedzie na Hel:

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 76825.html

Ale nie oferują praktycznie nic pod względem połączeń.
Link
Odpowiedz

#9
I jeszcze ten drobnym druczkiem zakaz przewozu rowerów. Co prawda ja raczej rzadko korzystam z takiej usługi, szczególnie na dalekobieżnych trasach, ale patrząc na obecne trendy w tej sprawie wielu cała marka Arriva RP może podpaść, szczególnie że do tej pory byli bardzo tani w tym zakresie, a i sporo osób z tego korzystało, szczególnie na trasie okolice Trójmiasta - Hel.
Odpowiedz

#10
Czy ja dobrze widzę że zrobili sobie dosył z opcją zabrania pasażerów z Bydzi po to aby móc na trasie Helskiej trzasnąć trzy pary dziennie?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#11
Tak, dokładnie Big Grin

Z tymi rowerami może być ciężko, bo na Helu widziałem rowery są bardzo popularne Big Grin
Odpowiedz

#12
Z rowerami owszem ciężko, ale Chojnicne przygotowały kilka wagonów 120 dostosowanych do przewozu rowerów.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Pomorskie] Linia kolejowa nr 229 KacperMk 4 3 467 05.05.2017, 22:00
Ostatni post: KacperMk
  [Kujawsko-pomorskie] Nowa, tańsza taryfa ET40 11 5 691 04.05.2016, 07:40
Ostatni post: Afrika Bambaataa
  Pomorskie zmodernizuje EN57 za największe pieniądze w historii norbis97 6 3 670 16.02.2016, 12:59
Ostatni post: przem710
  Pomorskie kupi dwa używane EZT-y norbis97 5 3 931 20.11.2015, 23:10
Ostatni post: sm31-131
  [Kujawsko-pomorskie] Zakup EZT rustsaltz 48 23 687 15.11.2015, 23:50
Ostatni post: ET40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.