Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak wagonu w zestawieniu
#1
Zazwyczaj korzystam z zestawieniem pociągów jednak teraz jest problem. Kupiłam na jutro bilet Gdańsk Gł. do Poznań Gł. (TLK 57100) na bilecie mam miejsce w wagonie nr 10. Ale co mam zrobić jak nie ma go w zestawieniu? On istnieje?
Odpowiedz

#2
Spokojnnie, ten wagon może być ujęty jako wzmocnienie i nie ma co ślepo patrzeć w te zestawienia. A jak juz go nie będzie to w najgorszym wypadku pojedziesz klasą pierwszą?
Odpowiedz

#3
batmavn, na stronie jest błąd, zestawienie wogóle ni z gruchy. Wagon 10 to pierwszy od czoła i jest stałego kursowania. Numeracja zaczyna się od 10 i kończy na 15 + 16 jako wzmocnienie.

Lepszą wersję tych zestawień znajdziesz tutaj:

http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php? ... 1&rok=2015
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#4
Poznanski_mech napisał(a):batmavn, na stronie jest błąd, zestawienie wogóle ni z gruchy.
Nie jedyny z resztą. Wystarczy porównać zestawienie tego samego pociągu, które może być różne na poszczególnych stacjach, pomimo że żadnych manewrów się nie robi.
Odpowiedz

#5
Uf... dziękuję bardzo za uspokojenie, podróż i tak jest dla mnie stresująca, więc jeszcze to wzmocniło wszystko i pokazanie nowej strony z zestawieniem (przyda się na pewno).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zastępcza komunikacja autobusowa i brak miejscówek - ważne! asafi 2 3 072 17.07.2015, 21:47
Ostatni post: asafi
  Brak ważnego dowodu osobistego a bilet internetowy abc1 7 8 691 30.07.2013, 15:04
Ostatni post: abc1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.