Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiegi składów w rejonie Katowic
#1
Ma ktoś jakieś informacje na temat obiegów składów PR jeżdżących przez stację Katowice? Potrzebne do rozkładu do Kolejarza. Chodzi mi o relacje w kierunku: Krakowa, Częstochowy, Kozłowa/Kielc, Tarnowskich Gór/Lublińca, Gliwic, Rybnika. Byłbym też wdzięczny za info, które pociągi są obsługiwane przez PR Kraków i jakimi jednostkami. Z góry dziękuję.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#2
rustsaltz, mam obiegi PR Katowice oraz te które PR obsługuje w sąsiednich województwach, stan na 1.IX, daj maila prześlę.
Odpowiedz

#3
<!-- e --><a href="mailto:rustsaltz@o2.pl">rustsaltz@o2.pl</a><!-- e -->
Piwo Ci wiszę Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
rustsaltz, jutro wieczorkiem podeśle. Alkoholu nie piję, ale cherry coke może być Big Grin
Odpowiedz

#5
No to pomyślimy.... Wink
A masz jakieś inne plany obiegów?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
rustsaltz, poszło, poszły dwie wersje od 21.VI i 1.IX, w tych drugich jest też trochę obiegów z łódzkiego i niektóre z sąsiednich województw.
Innych obiegów nie mam, jak chcesz mogę Ci rozpisać obiegi opolskich szynobusów (ale nie będzie to wyglądało tak jak w tym co wysłałem czyli nr. obiegu itp)
Odpowiedz

#7
Zapytałem tylko w celach informacyjnych, bo mogą się przydać przy tworzeniu rozkładów innych stacji Smile
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
rustsaltz, o takie obiegi Ci chodziło co wysłałem?

//edit by Obleśny Szczur
Proszę przenieść tą dyskusję na PW.
Odpowiedz

#9
A czy masz obiegi składów do Bohumina/Chałupek, Zwardonia i Tychów? Byłbym ci bardzo wdzięczny.
Odpowiedz

#10
Miderion, są w tym pliku, obiegi do Bohumina możesz nawet z rozkładu jazdy sam sobie ułożyć.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.