Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premiera Pendolino - błędy, wpadki, usterki
#46
Szkoda ze moje pendolino jest pomazane..Smile
Odpowiedz

#47
przewoz napisał(a):Chyba nawet trzecia.
Czy mogę prosić o informacje źródłowe dotyczące tych zdarzeń?

[ Dodano: 2015-01-12, 10:51 ]
michalwejherowo napisał(a):Szkoda ze moje pendolino jest pomazane..Smile
Dowcip średni, żeby nie powiedzieć żałosny.
Odpowiedz

#48
Drugi pod Miechowem, natomiast znalazłem gdzieś wpis dyspozytora IC, który twierdził, że ten pod Miechowem to nie pierwszy już.

http://wiadomosci.onet.pl/krakow/slomni ... atka/9pbs7
Odpowiedz

#49
Dziękuję za informacje - właśnie to zdarzenie z listopada 2014 pod Miechowem musiało mi umknąć uwagi. Jeżeli to nie był pierwszy przypadek, to znaczy, że kolej ukryła informację o nim...
Odpowiedz

#50
Bajka, na tę chwilę są wyłącznie dwie osoby.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#51
skad wiem? bo pracuje przy pendolino i wiem wiecej niz wySmile i to ze byl pomalowany mam w aktach u siebie podpisane przez kierownika bezpiecznenstwa PKP
Odpowiedz

#52
Paweł Piotr napisał(a):Dziękuję za informacje - właśnie to zdarzenie z listopada 2014 pod Miechowem musiało mi umknąć uwagi. Jeżeli to nie był pierwszy przypadek, to znaczy, że kolej ukryła informację o nim...
a czy każdą tragedią na torach pkp ma sie chwalić? No bez przesady panowie.

MichałWejherowo toż było głośno o pomalowaniu pendolino raz w Gdansku a drugi raz kilka sztuk na Grochowie na torach przybycia 125 i 126.
Odpowiedz

#53
Czy kolega mixer może zdradzić, co to jest to czerwone światełko w kabinie maszynisty?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#54
Pewnie ze ukryla bo czym tu sie chwalic..Smile
Odpowiedz

#55
Kolega mixer nie czyta tematów, chociaż odwiedza forum? Myślałem, że podpis pod nickiem "Pracownik PKP Intercity S.A." coś oznacza, ale widocznie myliłem się....
Odpowiedz

#56
Bez osobistych wycieczek bym prosił. A cco innego ten dopisek może oznaczać?
A wracając do tematu to chyba są końcówki, podkreślam chyba bo na tym sprzęcie nie jeżdżę i z instrukcją tego taboru się nie zapoznawałem.
Odpowiedz

#57
Wpis na FB Rynku Kolejowego:

Cytat:Wybraliśmy się dziś Pendoilno Gdańsk - Warszawa. Mamy niezłego pecha, w naszym członie nie ma ogrzewania. Ale nie dddddammmmmmy się!

Niech sie przesiądą Wink Nie wierzę, że cały załadowany jedzie Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#58
mixer napisał(a):Bez osobistych wycieczek bym prosił. A cco innego ten dopisek może oznaczać?
A wracając do tematu to chyba są końcówki, podkreślam chyba bo na tym sprzęcie nie jeżdżę i z instrukcją tego taboru się nie zapoznawałem.
To chyba jakaś nadwrażliwość. Zapytałem, bo czytając tekst pod nickiem uznałem, że pytanie kieruję do kompetentnej osoby. Skoro na tym forum czeka się na odpowiedź w granicach ustawowego urzędowego miesiąca - to zwracam honor.
No właśnie - nie są to "chyba końcówki", bo nie ma takich w przepisach. Swoją drogą - sygnał Pc5 jest jeden i obowiązuje każdy "sprzęt", na którym jeżdżą pracownicy PKP Intercity SA - zatem moje pytanie nadal jest aktualne..
Odpowiedz

#59
No to skoro wiesz co to jest to napisz. A jeżeli nie wiesz to dlaczego zaprzeczasz że na pewno to nie sygnał pc5. Nie upieram się też że jest to sygnalł pc5. Nie chce mi sie też grzebać w DTR ED250 bo ma ona ponad 500 stron.
A czy każdy kto pracuje w IC to wykonuję prace przy albo na pendolino? Muszę Cię oświecić niestety nie?

[ Dodano: 2015-02-04, 18:52 ]
Specjalnie dla Ciebie Paweł Piotr przeszukałem "PODRĘCZNIK DLA PERSONELU POKŁADOWEGO ODPOWIEDZIALNEGO ZA PROWADZENIE POCIĄGU" i znalazłem takie o to wyjaśnienie:

Sygnalizacje głowicy przyjmą automatycznie poniższe pozycje, w zależności od stanu
klucza uruchamiającego pulpit sterowniczy (odpowiednio uruchomiony bądź nie) oraz
zaworu odcinającego hamulec (odpowiednio otwarty lub zamknięty).

Dalej jest tabelka w których jest przedstawiona konfiguracja świateł i tłumacząc z włoskiego (za pomocą google) 3 czerwone z kabiny przedniej i z kabiny ogon zapala się w "Emergenza" - Nagły wypadek.
Także mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość a zarazem skończysz jakieś sprawdzania czyjejś wiedzy.
Odpowiedz

#60
Wypada podziękować - co niniejszym czynię. Nie tylko w imieniu swoim, ale przede wszystkim tych, którzy w takiej liczbie ściągnęli zamieszczone przeze mnie zdjęcie...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strefa ciszy w Pendolino? Zielona1 17 16 352 03.05.2020, 00:52
Ostatni post: EP09-35
  Pendolino w Niemczech wołodyjowskiIC 4 3 378 07.01.2017, 12:12
Ostatni post: szy_mat
  Pendolino - pierwsza klasa tańsza od drugiej? szy_mat 9 5 672 29.04.2016, 09:15
Ostatni post: klemenko
  Pendolino pojedzie Wiedenką? kazio 1 3 182 28.07.2015, 08:51
Ostatni post: hutterdm
  Planowane liczne postoje Pendolino - kolej szybka czy regionalna? DamianT 107 32 159 01.01.2015, 20:56
Ostatni post: Mariusz W.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.