Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór przewoźnika
#1
Witam, zakładając że macie do wyboru rozpocząć świadectwo maszynisty zarówno w Cargo jak i Intercity co byście wybrali?? podajcie również uzasadnienie , plusy i minusyWink ]->
pozdrawiam
Odpowiedz

#2
W Cargo wiem ,że w tej chwili świadectwo robią ,nie wiem ile osób ma to szczęście w InterCity i czy w ogóle ..W KŚ ponoć nie.. Ja na miejscu młodych zacząłbym świadectwo tam gdzie szybciej a nie tam gdzie jest większy splendor itp.. Przecież nie robimy tego dla idei tylko by wykarmić rodzinę..takie czasy..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#3
w IC ma szczęście tyle samo co w Cargo, KS i PR nie rekrutują i nie zamierzają biorą tylko ze świadectwem...
Odpowiedz

#4
Cargo w styczniu ma znowu nabór robić, teraz trzeba składać papiery. A jak ktoś ma licencję na ręku to DBSRP się zgłasza.
Odpowiedz

#5
Panie kolego nie styczeń a luty, ponad to zakład slasko - dabrowski nie sadze aby chciał przyjmować nowych bo nawet teraz ma problem co zrobić z ludzmi którzy skończyli licencje i dopiero od lutego maja być ponoc zatrudnieni. O firmie DB ja się nie wypowiadam podziękujeWink
Odpowiedz

#6
Wiem że WLKP ma robić coś w tym kierunku, A DBSRP rozumiem że może nie być tam za ciekawie ale jak jest możliwość to warto się chwycić danej firmy Wink
Odpowiedz

#7
szewczykluk napisał(a):Witam, zakładając że macie do wyboru rozpocząć świadectwo maszynisty zarówno w Cargo jak i Intercity co byście wybrali?? podajcie również uzasadnienie , plusy i minusyWink ]->
pozdrawiam
W IC chyba trochę większa presja/odpowiedzialność przez wzgląd na rodzaj "ładunku" na haku.
Odpowiedz

#8
Czy na haku węgiel czy człowiek to i tak trzeba mieć łeb na karku...jak wykoleisz tone piasku lub groszku i tak zasadzą tobie zarzuty i masz pozamiatane w życiu...w większości firm już chcą poświadczenie niekaralności nie wiadomo po co..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#9
ET40 napisał(a):W IC chyba trochę większa presja/odpowiedzialność przez wzgląd na rodzaj "ładunku" na haku.

A jak ciągniesz jakiegoś TWRa? Paliwo? Jeden błąd i masz Białystok. Byle nie w rejonie jakiejś stacji, centrum miasta.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Działanie na szkodę zarządcy infrastruktury i przewoźnika. centarail 4 2 382 04.06.2019, 11:14
Ostatni post: rustsaltz
  Co wybrać PKP Cargo czy IC? Czy można w trakcie świadectwa zmienić przewoźnika? kawca 13 5 258 14.11.2015, 19:58
Ostatni post: kawca
  Świadectwo maszynisty, a zmiana przewoźnika Szociu 1 4 693 24.10.2015, 12:21
Ostatni post: mikrobart
  Mój wybór, maszynista kolejFun 12 4 728 02.02.2015, 20:51
Ostatni post: skalt

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.