Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bdhpumn st. Wrocław
#1
Witam, ktoś zna numery wagonów Bdhpumn przynależnych kiedyś do Wrocławia? Najlepiej w latach 90', jak nie to i późniejsze czasy mogą być. Wszystkie informacje będą pomocne.
Odpowiedz

#2
Px48-28 napisał(a):Witam, ktoś zna numery wagonów Bdhpumn przynależnych kiedyś do Wrocławia? Najlepiej w latach 90', jak nie to i późniejsze czasy mogą być. Wszystkie informacje będą pomocne.

W latach 1990. to Wrocław miał... ale Bhp.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#3
Staram się to potwierdzić na 100% bo są źródła mówiące inaczej. Na razie udało mi się znaleźć wagony przynależne do Wrocławia ale nie w latach 90'.
Odpowiedz

#4
Px48-28 napisał(a):Staram się to potwierdzić na 100% bo są źródła mówiące inaczej. Na razie udało mi się znaleźć wagony przynależne do Wrocławia ale nie w latach 90'.

No bo je przypisano w momencie jak się skończyły wrocławskie Bhp. Kilka sztuk obsługiwało pociągi Wrocław-Görlitz. Do Wrocławia docierały jeśli już Bdhpumn stacji Poznań. W latach 1990. przypisane były ona do stacji Hajnówka, Ełk, Przemyśl, Bielsko-Biała, Racibórz, Gliwice, Toruń i Poznań.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz

#5
Do 1993r. stacjonowały w Łodzi.
Odpowiedz

#6
celtin.88 napisał(a):Do 1993r. stacjonowały w Łodzi.

Owszem. Ale nie pamiętałem do kiedy. Oidp to chodziły m.in. Na przyspieszonym Łódź-Olsztyn.
Pozdr.

CAr.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.