Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wiadukt kolejowy w Płocku
#1
Przejazd pociągu towarowego po nowym wiadukcie kolejowym w Płocku na linii Kutno - Sierpc. Wcześniej był tam przejazd kolejowy na drodze o przekroju 2 x 3pasy!!!
http://www.youtube.com/watch?v=jMUD2RaXIRE
Odpowiedz

#2
Mam koleżankę w pracy, która pochodzi z Płocka i kiedyś opowiadała, że orlenowcy jak zaczynają działać na kolei, to blokują całe miasto :-D Nie wiem ile w tym było prawdy, ale skoro przejazd był przez taką ulicę, to koleżanka niespecjalnie mijała się z prawdą :-D
Odpowiedz

#3
Afrika_Bambaata napisał(a):Mam koleżankę w pracy, która pochodzi z Płocka i kiedyś opowiadała, że orlenowcy jak zaczynają działać na kolei, to blokują całe miasto :-D
Ja słyszałem, że jak z tamtejszej Fabryki Maszyn Żniwnych „Agromet” im. Marcelego Nowotki wyjeżdżały kombajny zbożowe, to też całe miasto się blokowało.
Odpowiedz

#4
Mariusz W. napisał(a):
Afrika_Bambaata napisał(a):Mam koleżankę w pracy, która pochodzi z Płocka i kiedyś opowiadała, że orlenowcy jak zaczynają działać na kolei, to blokują całe miasto :-D
Ja słyszałem, że jak z tamtejszej Fabryki Maszyn Żniwnych „Agromet” im. Marcelego Nowotki wyjeżdżały kombajny zbożowe, to też całe miasto się blokowało.

To wszystko prawda. Taki przejazd na tak ważnej i głównej ulicy miasta to był koszmar. Teraz jest znacznie lepiej.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy wiadukt kolejowy w Płocku blacky6 0 2 234 24.02.2015, 10:19
Ostatni post: blacky6

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.