Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastawniczy - zarobki
#1
Witam,

Interesuje mnie to jakie zarobki na początek swojej pracy dostaje nastawniczy, i jakie są szansę rozwoju zawodowego? Bo być może już wkrótce dołącze do tego grona Smile
Odpowiedz

#2
Kokosów to się raczej nie spodziewaj. Jako nastawniczy możesz awansować na dyżurnego ruchu, dyspozytora odcinkowego itp. A ponieważ każdy żołnierz nosi w plecaku buławę marszałkowską możesz zostać i prezesem PLK Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
No tak kokosów się nie spodziewam wiadomo Smile

Ten rok chcę iść gdzieś do pracy w następnym roku iść na studia zaoczne i pracować, czy jeżeli bym się tam dostał to nie będzie z tym problemów? Można liczyć na jakieś dofinansowania?

Ale pensja osiągnie chociaż 1600 zł netto na początek ? Czy nie ma raczej szans ?
Odpowiedz

#4
O to już musisz pytać pracodawcę, bo ułatwianie studiów leży w gestii kadr Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Ok dostałem się Smile , wkrótce badanie psychologiczne na to stanowisko..

Interesuje mnie jak wygląda początkowa pensja takiego nastawniczego? Orientuje się ktoś mniej więcej ?
Odpowiedz

#6
Nie rozumiem. Zostałeś zakwalifikowany i nadal nie wiesz ile pracodawca będzie Ci płacił? Nie zapytałeś o to?
Nasza rzeczywistość jest naszym złudzeniem, to my tworzymy ten cholerny świat. Nasza wyobraźnia nie daje nam wolności, a wolność nie istnieje, bo nie ma nas - Dezerter
Odpowiedz

#7
Dokładnie :3
Odpowiedz

#8
Dziwne jest również to, że pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie zapytał o wymagania finansowe...
Odpowiedz

#9
Ech... i jak ma w tym kraju być dobrze.
Dzięki takiej postawie, pracodawcy wychodzą z założenia "niech się cieszy że ma pracę". Gdyby w naszym kraju nie było ustanowionej płacy minimalnej, to również nie zapytałbyś o warunki płacowe, tylko dopytywał na forum??
Nasza rzeczywistość jest naszym złudzeniem, to my tworzymy ten cholerny świat. Nasza wyobraźnia nie daje nam wolności, a wolność nie istnieje, bo nie ma nas - Dezerter
Odpowiedz

#10
Dziękuje III kategoria wzroku, to by było na tyle. Wychodzi na to że na kolei w tej specyficznej firmie nie można używać soczewek kontaktowych. Trzeba być elitarną i superzdrową osobą żęby się dostać..

zyjemy w XXIw..

Z 3 kategorią wzroku nie mam nawet iść co zakańczać badań prawda ?
Odpowiedz

#11
Faktycznie, z III kategorią to za bardzo nie masz po co na kolej iść. Ale zakończyć chyba wypada, bo możesz w przyszłości zrobić korekcję i lekarz zgłupieje widząc niezakończone badania.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
A do jakiej wady jest druga kategoria?

Bo wpisała mi -0,5 i -1,5 więc to chyba aż taka tragiczna wada nie jest?

A na inne stanowiska na kolej typu Monter też wymagają II kategorie wzroku ?
Odpowiedz

#13
Na kolei tragiczna. Nie lepiej zrobić korekcję?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#14
Może i lepiej, ale chwilowo nie mam takiej kwoty żeby ją zrobić.

Orientujesz się może do jakiej wady jest II kategoria ?
Odpowiedz

#15
Oj nie pamiętam.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobki maszynistów w 2024r Dudi85 1 552 01.03.2024, 11:54
Ostatni post: stmichal
Bug Nastawniczy 2022 Admiral 0 1 044 15.11.2022, 19:24
Ostatni post: Admiral
Smile Zarobki staż, świadectwo maszynisty, Polregio Szymczak101 21 8 526 31.10.2021, 09:05
Ostatni post: Szymczak101
  Zarobki Polregio Maszynista? Onitchi 4 7 361 02.12.2020, 22:58
Ostatni post: Refe
  Praca jako nastawniczy a wzrok. mateuszcie23 1 2 628 15.03.2020, 08:59
Ostatni post: eu07-304

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.