Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilkom
#16
Udało ci się, geniuszu, zainstalować to co ci podałem, czy też przekracza to twoje możliwości?
Odpowiedz

#17
Android nie jest przyjazny.
Gdy pierwszy raz instalowalem Opere z Google Play to trwalo to ok
10 minut, z karty max 2 minuty
Odpowiedz

#18
Bosz... wszyscy przeciw tobie. Wszystkim działa, tylko tobie nie. Telefon i internet sobie zmień na szybsze, bo przez 10 minut to mi się nawigacja z pakietem map 350MB instaluje i jeszcze zostaje czasu na coś innego.

PS nie bałeś się logować do Google Play? A może wyżebrałeś finalnie od kogoś apk, nie potrafiąc nawet wydusić "dziękuję"? Tongue
Odpowiedz

#19
@Son.: tylko z niektorymi plikami mam problem aby znalezc.
Na google m tylko jedno konto! Poza tym przez ponad 10 lat uzywalem Nokii na symbianie. A net dziala mi dobrze.
To daj kase na wypasiony zlom, ktory padnie mi po 2 dniachWink
Odpowiedz

#20
Znów mnie urzeka twoja historia - nieustająco. Podziękować dalej nie potrafisz. Założyć drugiego konta, gdy potrzeba też nie. Wybrać niezawodnego telefonu nie potrafisz jak widzę na pewno.
Odpowiedz

#21
Można prosić moderatora bo to nie przypomina dyskusji?

Son. napisał(a):To daj kase na wypasiony zlom, ktory padnie mi po 2 dniachWink
Bez przesady, jakiś czas temu kupiłem Samsunga Galaxy Core i do tej pory nie miałem z nim żadnego problemu, ba telefon trafia w łapki moich dzieciaków które potrafią zrobić porządne testy wytrzymałościowe Smile Uprzedzę Cię jeszcze że również jestem z tego starszego pokolenia i z początku te wszystkie gadżety były mi niepotrzebne jednak moje wykształcenie i zainteresowania powodują że musze iść z duchem czasu i ciągle się uczyć czasem tych bezsensownych zastosowań na lokomotywach czy samochodach.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.