Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Remont dworca głównego
Zależy, jak leży - ja mam szczęście trafiać na działające taśmy. Dzisiaj idąc na Gwarka taśma wykonała za mnie robotę i podjechała mi na peron z moją torbą.

Jak naród głupi to i taśmy nie działają.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

Dzisiaj teść wyjaśnił mi dlaczego schody na dworcu działają (on je montował).
Mianowicie w tym tygodniu do Wrocławia zjechały się największe szychy z firmy KONE (czyli tych co schody montowali) i będą też na dworcu, ale nie wiadomo kiedy, więc schody zostały uruchomione Tongue
Od przyszłego tygodnia będą wyłączone, tak jak to było dotychczas Smile
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

mikrobart to prawda, akurat mieliśmy okazję porozmawiać z człowiekiem, który się zajmował tymi taśmociągami i przez ten przycisk, który ludzie notorycznie naciskają, myśląc chyba że on włącza ruch taśmociągu, wiecznie je blokują i dlatego nie działają. Przycisku z kolei zlikwidować czy zaplombować nie można, bo przepisy itd. Istna kwadratura koła, a jakoś nikt się nie kwapi by rozwiązać ten problem raz, a porządnie.
Odpowiedz

flanker, ale ze schodami ruchomymi jest tak samo. Na górze i na dole masz przycisk, który zatrzymuje schody i musi przyjechać monter żeby przekręcić kluczyk. Tylko, że schody działają cały czas, a taśma nie Wink Ludzie nie są przyzwyczajeni do tego, bo nigdy czegoś takiego nie widzieli itd.
Moim zdaniem przycisk ten powinien być mniejszy, usytuowany w innym miejscu (gdzieś na dole, tak jak w schodach) i na ścianie przy taśmie powinna wisieć wyraźna instrukcja.
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

loony napisał(a):przy taśmie powinna wisieć wyraźna instrukcja.
[Obrazek: IMAG0528.jpg]
loony, skoro nawet tak wyraźna instrukcja nie pomaga, to już chyba żadna inna nie pomoże.
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz

No właśnie ja jej nie znalazłem na dworcu Wink
PKP jest 'spoko' - lubisz to? :)
Odpowiedz

loony instrukcja na taśmociągach jest i Tomek tutaj dobrze mówi :-) Jutro ci pokażę na Głównym jak się spotkamy.
Odpowiedz

Do tego przy przyciskach awaryjnych są karteczki "tylko w razie awarii". Chyba lepiej już tym grzybków osygnalizować nie można.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

No i doczekaliśmy się polskiej edycji "Dom nie do poznania" Wink


[ Dodano: 2012-10-31, 00:07 ]
Cytat:Ze względu na wzmożony ruch podróżnych w okresie Wszystkich Świętych dworzec Wrocław Główny będzie czynny całą dobę. W tym okresie podróżnym pomogą mobilni informatorzy.
Tym samym w okresie od 31 października do 4 listopada zrezygnowano z zamykania holu głównego na noc w godzinach od północy do czwartej nad ranem. Podróżni kupią bilety w kasach biletowych w holu głównym i Pawilonie Południowym. Będzie dla nich dostępna poczekalnia znajdująca się tuż za kasami biletowymi oraz toalety zlokalizowane na wysokości peronu 1 i w budynku głównym.
http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,dwo ... 13602.html
Można wywnioskować, że przy każdej innej okazji kiedy z usług kolei korzysta większa ilość osób, to dworzec nie będzie w całości zamykany.

Przy taśmach pojawiła się kolejna instrukcja obsługi:
[Obrazek: Zdj%2525C4%252599cie0201.jpg]
Volenti non fit iniuria
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ruszy przebudowa dworca w Tczewie za 11 mln zł norbis97 0 2 221 17.01.2019, 17:34
Ostatni post: norbis97
  Remont Bieżanowa PeKaP 1 3 515 21.06.2018, 22:54
Ostatni post: 4est
  Remont dworca w Gliwicach Cinek 15 8 979 22.07.2016, 13:59
Ostatni post: pasqudek
  Bydgoszcz: Będzie remont czy nie? kazio 10 6 107 16.06.2016, 17:31
Ostatni post: ET40
  [Toruń] Remont dworca maria 7 5 297 17.12.2015, 09:16
Ostatni post: WinD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.