Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odpowiadać na komentarze do YouTube?
#1
Od dłuższego czasu zmagam się z problem dodawania komentarzy na YouTube i odpowiadania na już dodane.

Klikam pod komentarzem na „Odpowiedz”, pojawia się wyskakujące okienko z jakimś adresem plus.google.com, znika a pola na odpowiedź w dalszym ciągu nie ma. Podobnie jest przy próbie dodania komentarza po kliknięciu na pole do wpisywania.

Radziłem sobie poprzez wchodzenie na profil Google+ danego użytkownika i tam w polu aktywności można było odpowiedzieć na komentarz. Ale nie każdy użytkownik ma udostępnioną aktywność.

Szukałem informacji i wyczytałem, że pomaga usunięcie konta Google+. Tak też zrobiłem, ale po ponownym zalogowaniu się do YouTube i próbie dodania komentarza wyskakuje okno utworzenia kanału i ponownego połączenia z Google+.

Jak żyć?

Aha, żeby nie było, mam tak niezależnie od przeglądarki.
Odpowiedz

#2
Ja nie mam problemów z dodawaniem komentarzy czy odpowiedziami. Oglądając film normalnie klikam ramkę "Podziel się wrażeniami" Przetwarza się i otwiera okienko, gdzie mogę pisać. Poniżej mam opcję "udostępnij także w google+"
W przypadku odpowiedzi na komentarz korzystam z opcji "odpowiedz".

Wszystkie odpowiedzi i komentarze pojawiają się za pomocą google+ u góry strony (symbol dzwoneczka). Tam też mogę udzielić odpowiedzi, nie wchodząc ponownie na film.

Korzystam obecnie z Google Chrome, ale korzystałem też z Mozilli i problemów nie miałem.

Jedyne co to są takie sytuacje, że nie wszystkie komentarze są widoczne pomimo ich napisania. Kwestia czy google+ traktuje je jako spam. Jeśli tak to dopóki autor ich nie zatwierdzi to nie będą widoczne.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
pitagoras23 napisał(a):Wszystkie odpowiedzi i komentarze pojawiają się za pomocą google+ u góry strony (symbol dzwoneczka). Tam też mogę udzielić odpowiedzi, nie wchodząc ponownie na film.
No dobrze, ale mi chodzi przede wszystkim o komentarze nie umieszczane pod moimi filmikami.
Odpowiedz

#4
Jeżeli umieszczam odpowiedź do komentarza pod innym filmem to często pojawia się okno w którym jest + i nazwa użytkownika YT. I u mnie te odpowiedzi również są widoczne w tym miejscu z dzwoneczkiem. Tak samo jak ktoś doda np. +1 dla jakiegoś wpisu.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#5
Czy ten filmik pomógł ci w rozwiązaniu problemu ?
Ja też tak miałem, google po prostu sztucznie nabija sobie userów.
Odpowiedz

#6
Niestety ten filmik nie pomógł. W YouTube nie mam nigdzie opcji rozdzielenia kont.
Odpowiedz

#7
Bo ty potrzebujesz połaczyć dwa konta Youtubowe i google w jedno Youtubowe.



Wtedy będziesz mógł bez problemu odpowiadać na YT.

Pozdrawiam
Odpowiedz

#8
Mam połączone konta i wyżej opisane efekty dotyczą także takiej sytuacji.
Odpowiedz

#9
Mariusz W. napisał(a):Mam połączone konta i wyżej opisane efekty dotyczą także takiej sytuacji.

To opisz dokładnie w czym jest problem Smile))
Odpowiedz

#10
No tak jak napisałem w pierwszej wiadomości.
Mariusz W. napisał(a):Klikam pod komentarzem na „Odpowiedz”, pojawia się wyskakujące okienko z jakimś adresem plus.google.com, znika a pola na odpowiedź w dalszym ciągu nie ma. Podobnie jest przy próbie dodania komentarza po kliknięciu na pole do wpisywania.
Odpowiedz

#11
bo jesteś na koncie google plus, które ci się stworzyło automatycznie. Musisz się przełączyć na swoje konto Youtubowe, po przez wylogowwanie i próbie zalogowania się na swoje stare konto[sam login] jeśli to ci się nie uda, to nie pozostaje ci nic innego jak połączenie kont[google+ i YT]
Ja mam to w taki sposób rozwiązane. W prawym górnym rogu jak jest ikonka usera, klikam w nie i rozwija mi się menu. Na górze w tym menu mam napisane <!-- e --><a href="mailto:user@gmail.com">user@gmail.com</a><!-- e --> pod tym stara nazwa użytkownika YT, a jeszcze niżej ten sztuczny wytwór czyli konto google+.
Jak się domyślasz mogę się przełączyć na google+[dlatego mam jakby dwa konta do wyboru] i jak to zrobię to wtedy pojawia się dokładnie ten sam problem co opisujesz. Ale na szczęście mam połączone wszystko pod gmaila i z automatu loguje się na YT na swoim starym koncie i mogę swobodnie dodawać komentarze.
Obrazek powinien pomóc.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#12
Logowanie po nazwie użytkownika nie działa.

Natomiast przełączanie kont już przerabiałem. Na początku pojawiało mi się okienko do wyboru kont. Potem w ustawieniach wyłączyłem to, aby domyślnie logowało mnie na konto YouTube. U mnie wyglądają jednakowo, rozróżniam je po tym, że wyświetla się liczba filmów i abonentów (załącznik).

Teraz spróbowałem jeszcze raz, ale efekt jest ten sam, niezależnie od tego na które konto przełączę.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#13
A taka jeszcze jedna podpowiedź. Sprawdź na jakim koncie jesteś na googlu. Czyli wpisujesz <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.google.pl">www.google.pl</a><!-- w --> i w prawym górnym rogu masz znowu ikonkę usera i zobacz co tam ci się wyświetla. Bo może jest tak, że na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.google.pl">www.google.pl</a><!-- w --> masz inne konto i dlatego YT się krzaczy.
Odpowiedz

#14
Wygląda jak konto Google / Google+.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#15
Jeszcze jedno. Czy poczta.fm to wymysł polskiej myśli programistycznej czy też to gmail tylko pod domeną poczta.fm ?
Przypomniałem sobie, że ja na początku miałem konto YT pod go2.pl i musiałem podpiąć to pod gmail.com i tam przychodza mi wszystkie powiadomienia o komentarzach i subskrybcjach. Może ty też musisz założyć sobie oddzielne konto gmail tylko pod YT i połączyć to razem ?
Bo już więcej mi nic nie przychodzi do głowy, a z drugiej strony to tak jak reperować samochód przez telefon Smile

Pozdrawiam
Ps.Sprawdź pocztę
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Nagrywanie filmów na kanał na Youtube mksiedlce 3 2 938 25.02.2024, 15:33
Ostatni post: DonnaHoffman
  Kolejowe ciekawostki na YouTube przem710 396 133 150 10.04.2022, 13:46
Ostatni post: ukres21
  Prawa autorskie na YouTube pitagoras23 10 5 672 20.08.2012, 09:24
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.