Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania na maszynistę
#1
Witam miesiąc temu miałem badania oraz psychotesty odnośnie pracy na maszynistę , zdałem pozytywnie wszystko , teraz po upływie miesiąca przed przystąpieniem do pracy za 4 dni mam znowu badania i psychotesty moje pytanie jest takie jakie czekają mnie teraz badania i czy psychotesty do rozwiązania dostane takie same jak wcześniej czy inne .Pozdrawiam
Odpowiedz

#2
Te same.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Jak miałeś na licencję i teraz na świadectwo to nie powinieneś przechodzić niektórych badań.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#4
Prześwietlenie jest raz na 4 lata i chyba tyle...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Psychotestów nie robi się wszystkich na świadectwo.

RTG jest na 2.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#6
Ciężko mi teraz powiedzieć, ale zdaje się testy Ravena są pół roku ważne, więc jak się zmieścisz to nie robisz.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#7
No nic dzięki za odpowiedzi ale dziwi mnie ze po upływie 3 tygodni mam teraz znowu badania i psychotesty , a na poprzednim kwitku miałem napisane ze badania ważne 2 lata a psychotesty 4 lata . ;-) ;-)
Odpowiedz

#8
Przyzwyczaisz sieBig Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#9
Weź ten kwitek i jak będzie lekarz spoko to Ci wypisze paier bez badań.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#10
Kolejowa medycyna pracy to nie jeden lekarz...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#11
Z przepisywaniem badań byłbym jednak bardzo ostrożny.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#12
Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego piszę tu. Mógłby ktoś napisać jakie badania są robione przed takim kursem?
Odpowiedz

#13
Obczaj sobie rozporządzenie ministra infrastruktury bodajże z 2015 roku. Stoi jak wół na stronie UTK.
Odpowiedz

#14
(16.01.2018, 17:12)matiii743 napisał(a): Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego piszę tu. Mógłby ktoś napisać jakie badania są robione przed takim kursem?

W skrócie: EKG, RTG klatki piersiowej, badanie moczu, badanie krwi, okulista, ralyngolog, neurolog i psychotesty. To chyba wszystko z tego co pamiętam. Oczywiście wykonać je trzeba w upoważnionym ośrodku.
Odpowiedz

#15
Dzięki za odpowiedź :-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 75 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 250 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
Question Badania lekarskie - po "nowemu" Kuba123580 23 7 585 16.02.2024, 18:43
Ostatni post: Janosch
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 623 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Badania lekarskie kempa240 1 1 062 17.08.2023, 14:49
Ostatni post: yakcoby

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.