Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojciech Jaruzelski nie żyje
Son., nie wiem co widziałeś w kreskówkach ale pracowałem przez wiele lat z ZOMOwcami wszelakiej maści oraz z pracownikami SB, niestety to cholerstwo działało jeszcze w Biurze Ochrony Rządu oraz w AT. Co najgorsze oni się wcale z tym nie kryli wręcz przeciwnie byli z tego dumni. Teksty typu: Piotruś a pamiętasz jak pałowaliśmy młodych w Poznaniu lub jak donosiliśmy na księdza w Bednarach. Takiego sk...stwa nigdy sie nie zapomina, to byli ludzie z małych wioseczek pod Warszawskich a że umieli dobrze pałą machać to i brało się takich robiło pranie mózgu i do tłumienia wysyłano. Dzisiaj 75 letni człowiek sam przyznał że gdyby skończył szkolenie w Moskwie dzisiaj byłby porucznikiem i gwizdał by w bambus a tak jest tylko sierżantem.
Odpowiedz

No więc ty widziałeś ludzi z małych podwarszawskich wioseczek, a ja znałem ludzi z Łodzi. I to nie to samo.
Odpowiedz

Valcyte napisał(a):Mariusz W., dlaczego były ZOMOwiec nie powinien być policjantem ?? Bardzo prosta odpowiedz, do ZOMO szły osoby które nie potrafiły nic, jedynie co dobrze im szło to władanie pałą, i nie mieli oporów do bicia ludności cywilnej.
W takim razie jakim cudem ten policjant był chwalony przez mieszkańców jako dobry dzielnicowy? Jakim cudem twierdzi, że mimo wszystko nie chciał używać siły fizycznej wobec osób, od których oberwał? Wytłumacz mi.
Odpowiedz

Mariusz W., zadałeś pytanie konkretne " dlaczego ZOMOwiec nie powinien być policjantem " ja CI na nie odpowiedziałem. Nie znam tego człowieka więc nie mogę stwierdzić jakim cudem itd.

Son., ja podałem przykład, a znałem więcej przypadków nawet z dużych miast takich jak Poznań, pracowałeś kiedyś w służbach, nie wiem Policja, Straż Graniczna, BOR, UOP czy nawet Ochrona VIPów ?? Ja pracowałem przez 7 lat, w jednej tutaj nie wymienionej instytucji, i uwierz mi że nie mogłem patrzeć na takich ludzi.
Odpowiedz

Valcyte napisał(a):Nie znam tego człowieka więc nie mogę stwierdzić jakim cudem itd.
To dlaczego uogólniasz, oczerniając jednocześnie tego człowieka?
Odpowiedz

Mariusz W., czytaj proszę ze zrozumieniem napisałem ze w tym przypadku przytaczam sytuacje z KSP oraz BOR bo wiem co się tam działo.
Odpowiedz

Valcyte napisał(a):Son., ja podałem przykład, a znałem więcej przypadków nawet z dużych miast takich jak Poznań, pracowałeś kiedyś w służbach, nie wiem Policja, Straż Graniczna, BOR, UOP czy nawet Ochrona VIPów ?? Ja pracowałem przez 7 lat, w jednej tutaj nie wymienionej instytucji, i uwierz mi że nie mogłem patrzeć na takich ludzi.


Wrzucasz wszystkich do jednego worka i dlatego nie dojdziemy do porozumienia.
Odpowiedz

Mariusz W. napisał(a):W takim razie jakim cudem ten policjant był chwalony przez mieszkańców jako dobry dzielnicowy? Jakim cudem twierdzi, że mimo wszystko nie chciał używać siły fizycznej wobec osób, od których oberwał? Wytłumacz mi.
Łe, to jak on sobie radził z agresorami bez używania siły fizycznej? To były jakieś tajne oddziały imienia Gandhiego czy co?
Jaro

Odpowiedz

Od 1987 nie było pacyfikacji nielegalnych demonstracji w Szczecinie.
Odpowiedz

przem710 napisał(a):Wiedziałem że ktoś to zacznie.

No sorry, jakiś tam Kim ma wątek na 19 stron, a nasz rodzimy generał miałby nie mieć?!
Bahnfahren ist unser Business
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kim Dzong Il nie żyje Lubuszanin 286 73 446 26.04.2015, 18:02
Ostatni post: ET40
  Vaclav Havel nie żyje kris123 0 2 752 19.12.2011, 18:10
Ostatni post: kris123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.