Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup biletów - pytania
#91
Tak, dzięki. Wyczytałem to już. Raczej na zniżkę 30% jeszcze się załapię.
Odpowiedz

#92
Moglibyście mi powiedzieć kiedy rozkład jazdy zostaje zmieniony na letni? I co jesli ktoś by teraz kupił bilet  na podróż a rozkład będzie zmieniony ? I do jakiej zniżki podlega 17 latek, uczący się oraz ma podbitą legitymację ucznia ? Oraz jak wyglada kupowanie biletów przez internet, załóżmy, że mam pociąg z jedną przesiadką i na stronie IC pisze, że podróż od 78PLN czy cena się zmieni z biegiem czasu? i czy to cena za jeden odcinek trasy czy za całą podróż łącznie z przesiadką ? Będę miał jeden bilet czy dwa?
Odpowiedz

#93
1. Zmiana rozkładu jest 9 czerwca.
2. Już są wszystkie dane dot. odjazdow/przyjazdow aktualne, bilet bedziesz miał prawidłowo sprzedany.
3. Uczniowska 37%
4. Wybierasz stacje poczatkowa i docelowa, dzien i godzine odjazdu. I wybierasz interesujace Cie polaczenie.
5. Cene masz za cala trase
6. Jeden bilet.
7. Polecam przejść się do kasy, a najlepiej do Centrim Obsługi Klienta PKP Intercity. Tam Ci to wszystko jasno i wyraźnie wytłumaczą odnośnie przesiadki. Na bilecie bedziesz miał wszystko zaznaczone Co i Jak.
Odpowiedz

#94
Dziękuje, bardzo mi pomogles. Jeszcze raz dzięki
Odpowiedz

#95
Chciałem kupić bilet na powrót, wypełniłem wszystkie potrzebne rubryki i na koniec wyskakuje mi to: ,,Brak możliwości sprzedaży biletu. Sprzedaż biletów na to połączenie została zablokowana administracyjnie.Odcinek 1.

Czy będzie możliwość kupienia ?
Odpowiedz

#96
@damianw3214

Przeniosłem tutaj oba tematy, które założyłeś.
Nie gniewaj, się ale gdyby tak stuosobowa grupa jechała i każdy chciałby nowy temat założyć to...no sami widzicie.

Natomiast w sprawie kupna tego biletu - może lepiej napisz: kiedy, od...do, jaki pociąg to łatwiej będzie pomóc.
Odpowiedz

#97
dobra,dobra dzięki będę pamiętał na przyszłość. Jest to pociąg z Częstochowy do Ełku, dnia 23.06.2019r. o 2:23
https://bilet.intercity.pl/zakup_biletu...._0=0&ref=1 to jest link do tego połączeniaBig Grin
Odpowiedz

#98
No i sprawdzam, to samo:
Cytat:Informacja
Brak możliwości sprzedaży biletu. Sprzedaż biletów na to połączenie została zablokowana administracyjnie.
Odcinek 1
Odpowiedz

#99
Będzie jeszcze dostęp do kupna ? Czy tylko przy kasie?
Odpowiedz

Jak administracyjnie w internecie jest blokada, to w kasie tak samo. Sam osobiście sprawdzałem.
Odpowiedz

Brick 
Czyli jak kupic bilet ?
Odpowiedz

Na konkretny pociąg, który ja kupiłem tj IC "Konopnicka" z Wawy do Wrocka na 09.06.2019 sprzedaż została odblokowana w piątek. Ja niestety musiałem uzbroić się w cierpliwość, chociaż w pewnym momencie już zaczynało mnie to drażnić.
Odpowiedz

Aha, mam nadzieje, ze w moim przypadku tez niedlugo odblokują, bo masakra
Odpowiedz

Sprawdziłem. Faktycznie odcinek jeden jest zablokowany. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i codziennie sprawdzać. Ja tak robiłem.
Odpowiedz

(03.06.2019, 10:25)vernalisadonis napisał(a): Na konkretny pociąg, który ja kupiłem tj IC "Konopnicka" z Wawy do Wrocka na 09.06.2019 sprzedaż została odblokowana w piątek. Ja niestety musiałem uzbroić się w cierpliwość, chociaż w pewnym momencie już zaczynało mnie to drażnić.

Te blokady na połączenia po 9 czerwca były spowodowane zamieszaniem z rozkładem jazdy, który to nasz "ukochany" zarządca infrastruktury wywalił do kosza. Sam polowałem na jakieś super promo do Warszawy na 19-go, ale na wszystkie pociągi na ten dzień była wstrzymana sprzedaż (nawet w kasach). Teraz co prawda jest już wszystko odblokowane, ale o tanich biletach można co najwyżej pomarzyć.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup biletu. Rezerwacja miejsca norbert 15 21 912 06.05.2016, 08:53
Ostatni post: DamianT
  Zakup biletu wewnątrz Rosji w kasie PKP Barciur 2 3 084 26.11.2015, 09:58
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.