Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup biletów - pytania
#76
Ile kosztuje bilet na IC na trasie Katowice - Warszawa Centralna (ew.Wschodnia)? Czy kupując przez stronę można taki bilet wydrukować i pokazać konduktorowi?
Odpowiedz

#77
(09.03.2019, 17:53)pasqudek napisał(a): Ile kosztuje bilet na IC na trasie Katowice - Warszawa Centralna (ew.Wschodnia)? Czy kupując przez stronę można taki bilet wydrukować i pokazać konduktorowi?

Bilet na pociąg kategorii:
- IC do Centralnej/Wschodniej 62zł (cena bazowa)
- EIC (Express) do Centralnej/Wschodniej 139zł (cena bazowa)
- EIP (Pendolino) do Centralnej/Wschodniej 150zł (cena bazowa)
Wszystkie podane ceny dotyczą biletów normalnych (odpłatność 100%)
Bilet kupiony przez stronę intercity możesz wydrukować lub mieć pobrany w formie elektronicznej (na telefon/tablet/komputer)
Odpowiedz

#78
Dziękuję
Odpowiedz

#79
(09.03.2019, 18:41)Kubix7_WAW napisał(a):
(09.03.2019, 17:53)pasqudek napisał(a): Ile kosztuje bilet na IC na trasie Katowice - Warszawa Centralna (ew.Wschodnia)? Czy kupując przez stronę można taki bilet wydrukować i pokazać konduktorowi?
Bilet kupiony przez stronę intercity możesz wydrukować lub mieć pobrany w formie elektronicznej (na telefon/tablet/komputer)
Tak, ale musisz mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.


Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#80
.....
Odpowiedz

#81
Czy osoba, która ma skończone 69 lat może skorzystać z 30% ulgi (dla seniora) na TLK/IC? Jeśli tak to czy trzeba wyrabiać jakąś legitymację? Czy wystarczy dowód osobisty?
Odpowiedz

#82
Cytat:Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. Zniżka 30% obowiązuje na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami "PKP Intercity" S.A. wszystkich kategorii w 1. i 2. klasie.

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty.
Źródło
Odpowiedz

#83
W relacji Katowice - Warszawa Centralna są dwa pociągi IC130 i IC115, które odchodzą o tej samej porze. Czy to normalne?
Odpowiedz

#84
Witam,

Mam pytanie o połączenie TLK do Grodna. Normalnie na połączenia międzynarodowe da się kupić bilety na 2 miesiące w przód. A tymczasem na pociąg TLK Hańcza w systemie możliwe jest zakupienie biletów na datę najdalej do 14 kwietnia. Wie ktoś, czy to jakieś tymczasowe wstrzymanie sprzedaży na dalsze daty, czy po prostu dla tego pociągu to normalne, że sprzedaż rusza na 30 dni przed?

Pozdrawiam
Odpowiedz

#85
(12.03.2019, 12:13)pasqudek napisał(a): W relacji Katowice - Warszawa Centralna są dwa pociągi IC130 i IC115, które odchodzą o tej samej porze. Czy to normalne?

To jest ten sam pociąg. W Bohuminie łączone są dwa składy 130 i 115, w Polsce jadą już jako jeden pociąg
Odpowiedz

#86
Dziękuję za odpowiedzi
Odpowiedz

#87
Witam.
Planuje podroz przez cala Polske z trojka malych dzieci w zwiazku z czym zalezy mi na rezerwacji dedykowanego przedzialu. Mam w zwiazku z tym pytanie, czy sposob rezerwacji tzn mobilnie czy tez stacjonarnie w kasie ma jakikolwiek wplyw na skutecznosc? Czy to kwestia szczęścia wyłącznie wyłącznie i nijak nie jestem w stanie mu dopomoc?
Odpowiedz

#88
Jeżeli mieszkasz w mieście, w którym jest Cetrum Obsługi Klienta na dworcu prowadzony przez PKP Intercity to najlepiej byś tam wszystko załatwił. Obsługa jest tam zazwyczaj miła i odpowiada na każde zawiłe pytanie.

Czy ktoś orientuje się,czy posiadając legitymacje pracownika kolei mogę kupić jakoś taniej bilet w Kolejach Śląskich ? Bo ani na stronie,ani w aplikacji mobilnej nie ma takiej opcji...
Odpowiedz

#89
Czy ktoś z was orientuje się kiedy będzie możliwość zakupu biletów poprzez stronę PKP IC?
Konopnicka z Wawy do Wrocka na 09.06.2019r.
Na dzień wcześniej udało się kupić ale na niedzielę już nie ale to pewnie ze względu na zamieszanie z rozkładem.
Odpowiedz

#90
Po 17 maja.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup biletu. Rezerwacja miejsca norbert 15 21 912 06.05.2016, 08:53
Ostatni post: DamianT
  Zakup biletu wewnątrz Rosji w kasie PKP Barciur 2 3 084 26.11.2015, 09:58
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.