Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup biletów - pytania
Mi się udało złapać na 11.06 na SuperPromo (Warszawa - Poznań) tylko dzięki takiemu bugowi w systemie PKP IC. Tongue
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5D912461
Odpowiedz

(03.06.2019, 15:03)Adams napisał(a):
(03.06.2019, 10:25)vernalisadonis napisał(a): Na konkretny pociąg, który ja kupiłem tj IC "Konopnicka" z Wawy do Wrocka na 09.06.2019 sprzedaż została odblokowana w piątek. Ja niestety musiałem uzbroić się w cierpliwość, chociaż w pewnym momencie już zaczynało mnie to drażnić.

Te blokady na połączenia po 9 czerwca były spowodowane zamieszaniem z rozkładem jazdy, który to nasz "ukochany" zarządca infrastruktury wywalił do kosza. Sam polowałem na jakieś super promo do Warszawy na 19-go, ale na wszystkie pociągi na ten  dzień była wstrzymana sprzedaż (nawet w kasach). Teraz co prawda jest już wszystko odblokowane, ale o tanich biletach można co najwyżej pomarzyć.

Ja nastawiałem się na kupowanie biletów 18 maja. Okazało się, że na niektóre połączenia w tym dniu były już odblokowane. Tak samo jak u ciebie, nie było żadnych już promocyjnych na EIC czy EIP, więc musiałem czekać na "Konopnicką" Oczywiście w międzyczasie cena wzrosła z 45 na 60 zł.
Odpowiedz

Witam ponownie, jeżeli wpisuje na stronie PKP ,,Częstochowa" to oznacza ,że pociąg zawiezie mnie na główny dworzec w Częstochowie ? Bo wiem że tam jest kilka i skąd to pytanie. I na jakiej ulicy jest właśnie ten dworzec?
Odpowiedz

Tak to będzie ta stacja. Jak chcesz na Stradom, to wpisz Częstochowa Stradom.
Stacja Częstochowa ma następujący adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, 42-200 Częstochowa
Odpowiedz

(11.06.2019, 21:31)vernalisadonis napisał(a): Tak to będzie ta stacja. Jak chcesz na Stradom, to wpisz Częstochowa Stradom.
Stacja Częstochowa ma następujący adres:  Marszałka Józefa Piłsudskiego 19, 42-200 Częstochowa

Dzięki za info
Odpowiedz

Pociąg Częstochowa-Ełk 22.06.19r. o 2:23 z ktorego peronu odjezdża?Czy bedzie to zapowiedziane gdzies ?
Odpowiedz

Zapowiedź powinna być. Odjazd z Peronu 3, tor 15.
Odpowiedz

Witam , ostatnie 2pytania przed wyjazdem, jade pociagiem IC ,,nowoczesty dart". Miejsca bez stolikow. A moje pytanie brzmi czy w dym pociagu bede mial gniazdko do prądu? Chodzi mi o naladowanie telefonu. A drugie pytanie to bede jechal ze znajomymi palącymi i czy w tym pociagu jest gdzies miejsce dopalenie czy jest palenie jest zabronione ? Z gory przepraszam ze zadaje te pytania w tym temacie ale nie moglem znalesc odpowiedniego
Odpowiedz

Nie ma czegoś takiego jak "nowoczesny Dart". Po prostu, PESA Dart. Przy każdym miejscu jest gniazdko. A palić w pociągach nie wolno nigdzie. A w szczególności nie w Darcie, bo będzie to najdroższy papieros w życiu - 1950 zł + cena papierosa.
Odpowiedz

(21.06.2019, 11:10)erap2 napisał(a): Nie ma czegoś takiego jak "nowoczesny Dart". Po prostu, PESA Dart. Przy każdym miejscu jest gniazdko. A palić w pociągach nie wolno nigdzie. A w szczególności nie w Darcie, bo będzie to najdroższy papieros w życiu - 1950 zł + cena papierosa.

Dobra dobra dzięki
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakup biletu. Rezerwacja miejsca norbert 15 21 912 06.05.2016, 08:53
Ostatni post: DamianT
  Zakup biletu wewnątrz Rosji w kasie PKP Barciur 2 3 082 26.11.2015, 09:58
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.