Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rail Nation - Darmowa kolejowa gra strategiczna
#1
Miliony miłośników kolei na świecie poświęcają swój wolny czas na fascynację i radość z kolei, lokomotyw i wyznaczania tras. W grze przeglądarkowej Rail Nation wszyscy fani gier strategicznych i symulacyjnych oraz miłośnicy kolei mają szansę założyć własną firmę kolejową.
http://www.railnation.pl/
Odpowiedz

#2
Ciekawe, że fascynaci tej gry, oprócz autora wątku, mają po jednym wpisie na forum... Czy to się przypadkiem nie nazywa spam? :-)
Odpowiedz

#3
Grałem, ale już nie gram. Faktycznie jest dość wciągająca ale

Cytat:Fajna gierkaSmile Jedna z najlepszych w tym gatunkuSmile

Cytat:Jak dla mnie najlepsza symulacja kolejowa... Smile

Panowie chyba nigdy nie grali w "symulację kolejową" ;-)
Odpowiedz

#4
Najlepszą grą kolejową w jaką grałem był Railroad Tycoon II (z dodatkowymi mapami).
Odpowiedz

#5
Potwierdzam Rail Nation nie umywa się do Railroad Tyccon II.
Brakowało w niej kilku elementów, ale pomimo wieku jest bardziej grywalna niż Rail Nation. Jedyne co przemawia za Rail Nation to to że jest to gra przeglądarkowa, co może być pomocne przy częstej zmianie komputerów, np. praca - dom.

Pozdrawiam
sm31-131
Odpowiedz

#6
Afrika_Bambaata napisał(a):Najlepszą grą kolejową w jaką grałem był Railroad Tycoon II (z dodatkowymi mapami).
O tak! Mi bardzo brakowało mapy Polski we współczesnych granicach. Ta która była – z przedwojennymi granicami – była dosyć dopracowana, np. w moich okolicach rzeczywiście były zakłady papiernicze.
Odpowiedz

#7
Również grałem ale przestałem ,być może znów zacznę grać .
Wg mnie szkoda że w symulacji nie polskich składów Smile
Odpowiedz

#8
Zagraj w w OpenTTD, dla mnie to najlepsza kolejowa gra. Polskich składów Ci nie zabraknie.
http://www.forumkolejowe.pl/214.htm
Odpowiedz

#9
przem710, Dzięki Smile wypróbuje, mam nadzieje że mi się spodoba Smile
Odpowiedz

#10
Witam.
Od kilku tygodni gram w Rail Nation.
Jest to gra strategiczna, ekonomiczna. Wersja beta, gra jest udoskonalana. Grafika niedawno poprawiona,
mi się podoba.
Posiada się tam własną firmę, która wozi różne towary do miast i przedsiębiorstw.
Zarabia się,zdobywa w konkursach m.in. wirtualne $ i złoto...
Długo opowiadać...
Wprawdzie jest możliwość dokupienia złota za prawdziwe pieniądze, ale całkiem nieźle można sobie pograć,
nic nie płacąc.
Najlepiej jest grać w teamie, który w RailNation nazywa się "stowarzyszenie".
Jeśli ktoś chciałby pobawić się kolejkami w grze RailNation w moim teamie, proszę napisać do mnie
prywatną wiadomość.
Smile
Pozdrawiam
ING_55
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rail Traffic Controller - Auran przem710 1 3 391 10.01.2012, 09:54
Ostatni post: Mannerheim
  Rail Simulator przem710 1 4 149 03.01.2011, 20:38
Ostatni post: TOMEKKOT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.