Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RegioKarnet, a przejazd do Niemiec
#1
Hej

Ostrzeżenie i zapytanie.

Na stronie PR stoi, że:

Posiadacze Biletu turystycznego lub REGIOkarnetu w wersji na tylko na pociągi REGIO mogą podróżować na ich podstawie
na terenie Niemiec pociągami DB Regio oraz NEB na odcinkach:
(Szczecin Główny - Szczecin Gumieńce -) granica państwa - Tantow - Petershagen(Uckermark) - Casekow - Schönow(Angerm) - Passow(Uckermark) - Angermünde,

http://www.przewozyregionalne.pl/niemcy ... m-wybierac

Hm chciałem wybrać się na tej podstawie do Angermunde wychodzi znacznie taniej zwłaszcza w pojedynkę z rowerem, ale coś mnie tknęło i i poszedłem parę dni przed wyjazdem na dworzec, niemiecka konduktorka pierwszy raz w życiu widziała RegioKarnet i twierdzi, że to nie obowiązuje, a Pani z informacji kolejowej na dworcu twierdzi, że RegioKarnet działa tylko w PL i nie ma pojęcia o tej ofercie. Pisałem maila na <!-- e --><a href="mailto:taryfy@p-r.com.pl">taryfy@p-r.com.pl</a><!-- e --> pozostał bez odpowiedzi. Zna ktoś jakiś magiczny nr telefonu gdzie mogę się zwrócić w tej sprawie ? Trochę to niepoważne ze strony PR, bo naraża nieświadomych na niespodziewane wydatki. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii ?

Pozdrawiam
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  UBB: przykład dobrej integracji Niemiec i Polski kazio 0 2 368 15.05.2016, 17:06
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.