Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie pracy jako konduktor lub maszynista
#16
Czy coś wiadomo kiedy będzie jakiś nabór na konduktorów?
Odpowiedz

#17
Raczej masz małe szanse na zdanie testów:

http://intercity.pl/pl/site/o-nas/praca ... rty-pracy/
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#18
http://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl/o-s ... uktor.html

KD szuka konduktorów i kierowników pociągu.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#19
Witam. Nie chcę tworzyć nowego wątku o tej samej treści więc napiszę tu. Od jakiegoś czasu przeglądam stronę ofert pracy na kolejach śląskich, intercity oraz plk sa. Najchętniej odpowiadałaby mi praca jako konduktor ponieważ lubię pracować z ludźmi, ale w obecnej sytuacji przyjęłabym inne stanowisko ponieważ jestem bez pracy. Pytanie z mojej strony, jeśli chcę pracować niedaleko od miejsca zamieszkania to powinnam patrzeć tylko na moje woj. czy również sąsiednie woj. również będzie odpowiednie. Nie wiem jak to wygląda w kolei, dojazd do miejsca pracy koleją, samochodem?
Drugie pytanie czy są jeszcze jakieś strony odnośnie pracy w kolei na śląsku?
Odpowiedz

#20
Jak dojedziesz do miejsca pracy (tam gdzie zaczynasz i kończysz)-to pracodawcy nie interesuje, masz być na wskazaną godzinę. Z Rybnika trochę daleko do Małopolski czy Dolnego Śląska, więc przelicz czy by się opłacało...

...ale do Czech blisko Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#21
Dzięki. Smile Do Czech mam bliziutko, ale niestety nie potrafię się z nimi porozumieć. Big Grin Ciężko mi jest nauczyć się tego języka. Pozostaje mi nadzieja, że coś w okolicy w końcu się pojawi. Smile Pozdrawiam ciepło. Smile
Odpowiedz

#22
a ktos wie czy są teraz nabory na górnym śląsku? Szukam czegos dla brata Wink
Odpowiedz

#23
Z licencją szukają, bez licencji troszkę gorzej, ale ponoć, ponoć...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#24
Odkopie, żeby nie zakładać nowego.
Będą jakieś nabory na licencję + świadectwo maszynisty u przewoźników ..? Teraz jest nabór w IC, ale dla ludzi posiadających już licencję ja niestety jej nie mam. Ktoś ma jakieś info PR, KW, Cargo, może jacyś prywatni przewoźnicy.
Odpowiedz

#25
ICEMAN, ja Ci nic nie mówię: http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oi ... 6587259d37
Odpowiedz

#26
No patrz, a dzień przed publikacją jeszcze tam zaglądałem i ani widu, ani słychu o tym szkoleniu Big Grin
Trzeba będzie się przejść do tego UP i zapytać czy jest możliwość dofinansowania. CSID ma siedziby w W-wie, Krk i Wrocławiu wiadomo coś jak z zakwaterowaniem, ile taka licencja trwa (czas). ??
Odpowiedz

#27
Czas trwania to coś koło 1,5 miesiąca.
Zakwaterowanie to zależy co wymyślą. Zazwyczaj jak byli ludzie zatrudniani w IC to nocleg od pn do pt był zagwarantowany.
Odpowiedz

#28
Jakieś normalne warunki, czy pod namiotem :-P ?
Odpowiedz

#29
Hotel w CS Szkolenie i Doradztwo w Warszawie hotelu złego nie ma. Warunki naprawdę bardzo dobre.
Odpowiedz

#30
Nocleg zagwarantowany - kto pokrywał koszty ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Kobieta, jako maszynista w Cargo - Dlaczego nie? MartaMechanikCargo 5 856 20.03.2024, 12:02
Ostatni post: vulcan
  konduktor koleje wielkopolskie kamarama 0 376 08.12.2023, 15:35
Ostatni post: kamarama
  Praca jako rewident a uwalone badania na licencji Kamilnexia 4 1 216 08.06.2023, 23:19
Ostatni post: Kamilnexia
  Praca jako sygnalista - operator automatycznego systemu ostrzegania erkom 0 704 30.11.2022, 21:11
Ostatni post: erkom
  Praca jako stażysta maszynista w Kolejach Malopolskich kilka pytań sherdog 7 2 618 21.04.2022, 10:07
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.