Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promile we krwi
#1
rustsaltz napisał(a):No bo tak jest. Możesz jechać rowerem zupełnie prawidłowo, gdy potrąci Cię samochód będziesz winny.
Jest tylko jedna mała wątpliwość - czy jazda po pijaku jest "zupełnie prawidłowa"...
Odpowiedz

#2
Paweł Piotr, no majac 0,3 promila mozesz jechac prosto bez wiekszego trudu.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Organizmy mamy takie same, a za granicą rowerzysta może mieć nawet do 1,6‰.
Odpowiedz

#4
rustsaltz napisał(a):no majac 0,3 promila mozesz jechac prosto bez wiekszego trudu.
Ale sama jazda prosto to nie wszystko. Tracimy refleks, czujność, czujemy się luźniej kierując się zasadą że to my jesteśmy królem tej drogi, a skutki później są jakie są.

Mariusz W. napisał(a):Organizmy mamy takie same
Każdy organizm jest innym, to że budową nie odbiegamy od siebie niekoniecznie znaczy że jest taki sam np. inne wchłanianie alkoholu do krwi.

Mariusz W. napisał(a):a za granicą rowerzysta może mieć nawet do 1,6‰
Za granicą jest zupełnie inna mentalność. Doskonale wiedzą że jest prawo które funkcjonuje i konsekwencję które zdecydowanie ich dotkną.
Niech nas łączy honor i więź zawodowa!

Kiedyś zawód maszynisty to był szacunek, teraz wstyd.

Zestawienia pociągów
Odpowiedz

#5
Byłem świadkiem jak maszynista z PKP Cargo prowadził lokomotywę pod wpływem alkoholu. To było w czasie manewrów w porcie Gdynia. Byłem manewrowym, odeszłem bo nie chciałem narażać życia za najniższą krajową.
Odpowiedz

#6
rustsaltz napisał(a):Paweł Piotr, no majac 0,3 promila mozesz jechac prosto bez wiekszego trudu.
Masz rację, znam takich, co potrafią to zrobić z większymi promilami, ale nie o to chodzi.
Porównanie z zagranicą ma sens tylko z uwagą, jaką napisał Poznanski_mech. Tam szanuje się prawo. U nas niestety nie - innym problemem jest to, czy to prawo jest dobre, czy nie...
Odpowiedz

#7
Owszem, ale mój post dotyczył tego, dlaczego wycięty maszynista jest winny potrącenia Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
Wy tu za bardzo odbiegacie od tematu. Przenieście tę dyskusję gdzieś poza ten wątek.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  450 ml krwi + szpik - akcja charytatywna psim 56 19 021 22.12.2015, 14:46
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.