Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka do Pesy
jarząbek019, dokładnie, to ja, forumowa zegarynka ;-)

kamilus67, zachęcałem osobiście, zachęcam też na Forum - aktywność na forum, aktywność zdjęciowa w Ilostanie i w Galerii - wtedy będziemy bardzo zadowoleni ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

W dwóch słowach: było fajnie;
W trzech słowach: było bardzo fajnie Big Grin
Dzięki wielkie ^^

Gdyby nie boląca noga i niedobory snu byłabym bardziej przytomna Big Grin
Przy okazji całkiem daleko się w miasto zapuściłam...

Mam nadzieję, że zdjęcie również na maila dostaniemy Smile

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz

mikrobart napisał(a):Z tego co wiem nasze grupowe zdjęcie już zostało nam na skrzynkę Adama przesłane, niedługo opublikujemy je na Forum

Bartku, wdarło się drobne nieporozumienie. Maila sprawdzałem w komórce i myślałem że fotka przyszła, jednak była to pomyłka z mojej strony. Za zaistniałe nieporozumienie i wprowadzenie w błąd gorąco przepraszam. Jak tylko fotka dotrze, oczywiście wszystkim zainteresowanym prześlę ją na maila. Osoby do których nie mam maila, a chciały by otrzymać to zdjęcie, to proszę o kontakt na PW. ;-)

A tak z innej beczki, to do podziękowań za wyprawę do Pesy, chciałbym dorzucić jeszcze podziękowania w imieniu GKK dla @pepe, @Mika, @Scotty i @Leonardo za towarzystwo w podróży, oraz podczas całodziennego pobytu w Świnoujściu. ;-)
Odpowiedz

Dziękuję GKK za możliwość zwiedzania zakładu PESY.
Dzięki też składam osobom towarzyszącym w podróży: Adams, Valcyte, pepe, Scotty, przem710, Leonardo (zdrówka przy okazji życzę).
Miło było ponownie spotkać się z takimi osobami jak: kebeka, TOMEKKOT, mikrobart, pitagoras23, Gordon.
I cieszę się, że mogłem poznać kolejnych pasjonatów, czyli: rokiczaaa, jarząbek019, bigos, kamilus67, Jagodę (od Leonarda) i Pawła (od Valcyte).
* - kolejność osób i zdarzeń jest przypadkowa. Mam nadzieję, że nikogo nie przeoczyłem.

Oczywiście ukłony i duży szacunek należy się osobom z ramienia firmy PESA Bydgoszcz które przyłożyły rękę do tego, aby to wydarzenie doszło do skutku i stało się faktem.

Pozdrawiam, Rafał „Groszek" :-)
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

Również bardzo dziękuję za ciekawą prezentacje, wyczerpujące odpowiedzi i zaangażowanie ze strony przedstawicieli PESY.
Ekipie GKK&FK za wspólne podróżowanie w syberyjskiej 1 i wśród rozentuzjazmowanych kibiców Lechii.

Mika, jak tam podróż Przemyślakiem?
ja już swoje odchorowałem:-)
Pozdrawiam, Leonardo
http://www.leospace.pl/

Kilometry w 2012 | 2013 | 2014 | 2015
Odpowiedz

Mika, również miło było mi Cię poznać! Smile
Kamil Piotrowicz
Odpowiedz

No proszę wszyscy już w domach po wycieczce i koleczku a ja jako ostatni jeszcze w podróży od Czwartku. Choć aktualnie juz na pokładzie IR Chemik mkne do domku. Jak tylko przyjadę napisze kilka zdań od siebie.
Odpowiedz

Dziś rozmawiałem telefonicznie z Panem Krzysztofem, który nas oprowadzał po "Pesie" i prosił mnie aby przekazać Wam w jego imieniu podziękowania za mile spędzony czas w zakładzie i sympatyczne recenzje pisane przez Was na forum, co niniejszym czynię. ;-)

Otrzymałem także pamiątkowe zdjęcie, które przesłałem Wam na maile. Jak ktoś nie dostał to interweniować :lol:
Odpowiedz

Również dziękuję GKK za zorganizowanie wypadu.
Osobiście może nie uczestniczyłem, ale pamiątki dostałe, za które podziękowania ślę do @Kebeki.
Odpowiedz

Dziś z "lekkim poślizgiem" do forumowej galerii zostało dodane pamiątkowe zdjęcie z naszej wycieczki w Pesie. Oprócz samego zwiedzania, była okazja żeby forumowe pesowskie Zielone Kapturki mogły się zintegrować Smile
http://www.galeria.forumkolejowe.pl/deta...ge_id=4499

Szkoda tylko że było to chyba jedno z ostatnich spotkań społeczności Forum Kolejowe w tak dużym gronie. Poszperam trochę w zdjęciach i postaram się wrzucić do galerii także fotki z innych forumowych spotkań i zlotów. Może będzie to motywacja do tego, aby się skusić i w niedalekiej przyszłości coś zorganizować Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wycieczka do Poznania Mateusz04 1 2 129 26.10.2018, 01:50
Ostatni post: szy_mat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.