Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycieczka do Pesy
#76
Na chwile obecną nie ma, napisz do mnie na PW w Poniedziałek dam Ci odpowiedz czy się zwolniło.
Odpowiedz

#77
Rewelacyjnie, że udało Wam się umówić takie spotkanie w Pesie, mi się swego czasu nie udało. Czapki z głów! Do zobaczenia, czuję, że to będzie bardzo dobre spotkanie Wink
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#78
mikrobart, mamy nadzieję że każdy uczestnik będzie się dobrze bawił, ważne żeby było co wspominać. Dlatego wielki szacunek dla PESY że wyraziła zgodę na zwiedzanie jej zakładu.
Odpowiedz

#79
Oczywiście. Do zobaczenia w Bydgoszczy!
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#80
Valcyte napisał(a):mikrobart, mamy nadzieję że każdy uczestnik będzie się dobrze bawił, ważne żeby było co wspominać. Dlatego wielki szacunek dla PESY że wyraziła zgodę na zwiedzanie jej zakładu.
Szacunek i korzyść wizerunkowa - myślę, że wiadomość o otwartym podejściu zakładu do miłośników pójdzie w świat, a przynajmniej w Polskę 8-)
Odpowiedz

#81
Sam zadbam o to, żeby na kanałach Forum (samo Forum i Facebook) wspomnieć wyraźnie o bardzo miłym geście zakładu. W tej chwili to chyba najciekawszy dla miłośnika kolei zakład produkcyjny związany z koleją w Polsce.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#82
Hm, a tak swoją drogą i offtopem (abstrahując od tematu i ostatniego pytania) to Kolzam jeszcze cokolwiek produkuje?
Jaro

Odpowiedz

#83
ET40 napisał(a):Szacunek i korzyść wizerunkowa - myślę, że wiadomość o otwartym podejściu zakładu do miłośników pójdzie w świat, a przynajmniej w Polskę

Niestety, ale nie każdy zakład o taki wizerunek dba. Identyczne pismo zostało wysłane do konkurencyjnego Newagu, ale ich nie było ich nawet stać na to żeby odpowiedzieć. Natomiast ze strony Pesy nie dość że odpowiedź była pozytywna, to otrzymałem ją w błyskawicznym tempie (podobnie jak kolejne maile w których dopracowywałem szczegóły) co było bardzo miłym zaskoczeniem. Za taką postawę należy się w kierunku Pesy bardzo niski ukłon. Liczę że jak podczas pobytu w zakładzie dobrze wypadniemy, to uchylimy sobie furtki do wejścia do innych tego typu zakładów ;-)
Odpowiedz

#84
Biednemu zawsze wiatr w oczy :-( - szef cofnął mi urlop na dzień wyjazdu i klapa, więc rezygnuję. Wypadnijcie dobrze ;-) , może kiedyś uda się jeszcze gdzieś coś zwiedzić razem. Powodzenia.
W góry tylko pociągiem :)
Odpowiedz

#85
KubaWieWiór, wielka szkoda. :-( Myślę że się nadarzy okazja spotkania, jak nie na kolejowych, to na górskich szlakach ;-)

Oczywiście żal że KubaWieWiór nie pojedzie, ale na jego miejsce "wyczarowałem" Wam pewną niespodziankę, osobę którą wielu z Was zna i lubi. Jednak kto to taki - dowiecie się w Bydgoszczy (niektórzy może w drodze do Bydgoszczy) ;-)
Odpowiedz

#86
Kobieta?
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kolejgniezno.cba.pl">www.kolejgniezno.cba.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz

#87
jarząbek019, nie, mężczyzna, ale dość znany i lubiany w forumowych kręgach. To tyle w temacie, nie ciągnąć mnie za język bo i tak nic więcej nie ujawnię :lol:
Odpowiedz

#88
Piękny Adrian? :-P
W góry tylko pociągiem :)
Odpowiedz

#89
Już nie doszukujcie się nie wiadomo gdzie, kto to będzie. Nie jest to żadna osoba publiczna, tylko jeden z 2055 zarejestrowanych użytkowników tego forum ;-)
Odpowiedz

#90
Adams napisał(a):KubaWieWiór, wielka szkoda. :-( Myślę że się nadarzy okazja spotkania, jak nie na kolejowych, to na górskich szlakach ;-)

Oczywiście żal że KubaWieWiór nie pojedzie, ale na jego miejsce "wyczarowałem" Wam pewną niespodziankę, osobę którą wielu z Was zna i lubi. Jednak kto to taki - dowiecie się w Bydgoszczy (niektórzy może w drodze do Bydgoszczy) ;-)
Przecież już dawno pojawiłam się na liście ;D

Kolej damskim okiem
elf KM girl
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wycieczka do Poznania Mateusz04 1 2 173 26.10.2018, 01:50
Ostatni post: szy_mat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.