Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konspekt pracy inżynierskiej - Działaność PKP Cargo na terenie RP
#1
Witam wszystkich, muszę napisać koncepcję pracy inżynierskiej na temat ''Działaność PKP CARGO na terenie RP'' na niedzielę, proszę o nakierowanie mnie co mam w tej koncpecji pracy inżynierskiej ująć, będę bardzo wdzięczny.
Promotor zaleca abyśmy robili 2 podrozdziały.

Narazie mam tak : 1.Zakłady spółki
1.1 Podział
2. Usługa kolejowego transportu towarów
2.1 Szeroki zakres usług kolejowego transportu towarowego
2.2 usługi intermodalne (przewóz ładunków wykorzystujący więcej
jednej jednostki ładunkowej, np. kontenera);
2.3 spedycję (krajową i międzynarodową);
2.4 obsługę terminali (przeładunek i przechowywanie towarów na s
granicy Polski, a także w innych kluczowych lokalizacjach kraju)
2.5 usługi bocznicowe.

3. Infrastruktura kolejowa i jej rozwój
3.1 Tabor
4. Rynek kolejowych przewozów towarowych

To taki początkow zarys, nie wiem czy dobrze to robię, dodam też, że ma to zajmować 1 stronę A4 nie licząc strony tytułowej, Co byście dodali ?, co poprawili ?, proszę o pomoc Wink
Odpowiedz

#2
Najlepiej wejdź na ich stronę. Z tego, co wiem mają bardzo ładnie rozbudowany opis swojej działalności. Myślę, że to co tam znajdziesz w zupełności wystarczy do napisania porządnego konspektu.

Dodatkowo warto zajrzeć do artykułów o spółce, ich osiągnięciach, może planach na przyszłość.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#3
Intermodal to wykorzystanie więcej niż jednego środka transportu, nie jednostki ładunkowej Wink. Cargo prowadzi jeszcze składy zwarte (całopociągowe), warto może wspomnieć. Infrastruktura a tabor to dwie różne rzeczy, też trzeba by podzielić, tabor by trzeba podzielić na lokomotywy i wagony.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#4
ok, dziękuje Panowie za cenne wskazówki Smile
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.