Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestawienie iR Galicja
#1
misiekMK napisał(a):W zamian nasza linia dostała IR Galicja dawna rel: Kraków Gł - Jelenia Góra teraz Kraków Gł - Międzylesie - Kraków Gł i Galicja jeździ na EN57 więc to tak jak by REGIO
Bo Galicja na odcinku Wrocław - Międzylesie jedzie jako Regio a nie jako IR. I z tego co zauważyłem jeżdzi głównie na ED72 a czasem nawet na dwóch.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#2
kebeka, Na ED prawie nigdy nie jeździ może raz w sylwestra ale tak to tylko na jednym zwykłym kiblowskim EN57 z Przewozów Regionalnych w Krakowie. Więc żaden szał.

[ Dodano: 2014-01-10, 14:16 ]
WinD, Niestety odkąd skrócono ten skład do stacji Usti Nad Orlice skład odchudził się o jeden wagon zdeklasowany i jeździ na 2 zdeklasowanych i 1 czeskim.
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#3
misiekMK, Mylisz się.
GALICJA planowo jest obsługiwana ED72 z PR Kraków. Tak przynajmniej jeździła zestawiona do początku stycznia.

Kibel zdarzał się czasem, lub jako wzmocnienie.
Odpowiedz

#4
MK_ŚLĄSK czasem na Galicji leciały dwa klopy zamiast ED72, ale w przypadku świąt, długich weekendów itd. Generalnie najczęściej jest to właśnie ED72.
Odpowiedz

#5
MK_ŚLĄSK, Naprawde?? Zawsze jak jeżdżę Galicją to tylko EN57 przepraszam za pomyłkę Smile
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#6
Żeby rozwiać Wasze wątpliwości, jeden obieg Galicji jest obsługiwany przez ED72, a drugi EN71. W przypadku wzmocnień do obu jest dopinana jednostka EN57;-)
Co do samej Galicji to aż się prosi żeby podobnie jak na odcinku Wrocław - Międzylesie, także na odc Kraków - Katowice powinien jeździć jako regio, tym bardziej że w obie strony się z regio dubluje.
Odpowiedz

#7
Adams napisał(a):W przypadku wzmocnień do obu jest dopinana jednostka EN57;-)
Jestem tego bardziej niż pewien że jak ją wzmacniali na przerwę świąteczną to dopinali drugie ED72 ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#8
Adams, Zawszę gdy jeżdżę Galicją na odcinku: Międzylesie - Wrocław Gł zawsze tylko EN57 z Krakowa nigdy nie udało mi się złapac ED72 ale i tak czy siak tęsknię za starymi Mamrami i Szczelińcami nie ma to jak EU07-2005 (papuga) + 4/5 wagonów ;-)
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#9
misiekMK, może jeździ EN71 ? W tym rozkładzie jeszcze ani razu nie widziałem EN57 na Galicji.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#10
kebeka, Tak jak ja ale ja mówię tylko EN57. Panowie dziś się przejadę Galicją na odcinku: Ziębice - Bardo Śląskie i zobaczę co dziś będzie jeździło jeżeli ED lub EN71 to zwrócę honor jeżeli EN57 to coś tu jest nie tak.
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#11
Według obliczeń powinno dzisiaj jechać ED72 ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#12
kebeka, Niestety jak myślałem nie jechał ani EN57 Ani ED72 tylko zmodernizowana EN71 ... Nie wiem co się stało może ED w naprawie?
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#13
misiekMK, a tego EN71 widziałeś jadącego do, czy z Międzylesia.? Bo wczoraj do Międzylesia wyjechał zmodernizowany EN71, natomiast z Międzylesia Galicja przyjechała splecowana 30 minut na dolnośląskim EN57 :-O
Odpowiedz

#14
Adams, Jechał punktualnie i był relacji: Kraków Gł - Międzylesie aż się zdziwiłem myślę sobie ahh zaraz wjedzie tu ED72 w barwach interREGIO a tu co??!! EN71 zmodernizowany (tak tylko okna wymienione) z PR Kraków.

[ Dodano: 2014-01-13, 13:27 ]
P.s: Właśnie wczoraj jechałem Galicją na odcinku: Ziębice - Bardo ponieważ nie mogłem przed wczoraj.
Pozdrowienia od miskaMK :)

Tęsknimy za starą polską koleją :(
Odpowiedz

#15
To wczoraj ja widziałem odjazd Galicji w kierunku Międzylesia i wiem że jechał zmodernizowany EN71, on jeżdzi na tym jednym obiegu na stałę. Zastanawia mnie tylko dlaczego z Międzylesia przyjechał dolnośląski EN57, prawdopodobnie ED72 jeżdżąca na tym obiegu musiała zdefektować.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.